Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 10 °C Lēns vējš, 4.6 m/s no DA
Trešdiena, 2019. gada 16. OktobrisVārda dienu svin: Daiga, Dinija, Dinārs

«Rullītī» noslēdzies Latvijas čempionāts triālā

Ritma Gaidamoviča
Ar 7. posma sacensībām speciāli izbūvētā trasē sporta un sporta kompleksā «Rullītis» noslēdzies 2018. gada Latvijas čempionāts triālā. Finālposmā augstāko rezultātu no «Agarska triāla kluba» sportistiem sasniedza Ketija Agarska, izcīnot 1. vietu Latvijas kausā triālā sieviešu grupā un 3. vietu Latvijas čempionāta hobija klasē.

«Agarska triāla kluba» preses dienests informē, ka finālsacensībās Jelgavā Ruļļu karjerā gan velo, gan moto grupās piedalījās rekordliels dalībnieku skaits – kopā 63 dalībnieki, tostarp igauņi un lietuvieši.

«Sacensību trase šoreiz bija ievērojami grūtāka nekā ierasts Latvijas sacensībās, kas nenoliedzami atstāja iespaidu arī uz posma rezultātiem,» saka «Agarska triāla kluba» vadītājs Egils Agarskis.

No viņa vadītā kluba visaugstāko rezultātu sasniedza K.Agarska, izcīnot zelta un bronzas medaļu, bet Doniņš Ralfs un Matīss Prulis attiecīgi ieņem 6. un 7. vietu elektro motociklu grupā.

Jāpiebilst, ka Latvijas čempiona tituli šogad izcīnīja Kristers Einass no kluba «Grobiņa MK», kurš uzvarēja trīs čempionāta posmos. Kopš 2001. gada tā ir pirmā reize, kad uzvaru gūst cita kluba sportists, jo līdz šim ir uzvarējuši «Agarska triāla kluba» sportisti. Septiņas reizes par čempionu tika kronēts Renārs Agarskis, četras reizes Kaspars Vērnieks un sešas reizes Andris Grīnfelds. Šobrīd gan K.Vērnieks startē no kluba «MT skola» un šogad Latvijas čempionātā viņam bija jāsamierinās ar 2. vietu, savukārt bronzas medaļu ieguva kluba «Viking Trial» sportists Niks Alksnis.

«Agarska triāla klubs» saka paldies par atbalstu Jelgavas pašvaldībai, Jelgavas Sporta servisa centram, Ceļu būvniecības sabiedrībai «Igate», sporta un atpūtas kompleksam «Rullītis»,  biedrībai «MT skola», SIA «Jelgavas komunālie pakalpojumi» un visiem atbalstītājiem un kluba biedriem par atbalstu sacensību organizēšanā.

Foto: no «Agarska triāla kluba» arhīva

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Bullis attēls

K.Vērnieks pārstāv klubu "MT Skola", lūdzu izlabot.
Lietotāja Redakcija attēls

Paldies par precizējumu.

Pievienot komentāru

Saistītie raksti