Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Lēns vējš, 3.8 m/s no DA
Trešdiena, 2019. gada 13. NovembrisVārda dienu svin: Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija

«Rullītī» nedēļas nogalē noskaidros triāla čempionus

Ritma Gaidamoviča
Sestdien un svētdien, 7. un 8. septembrī, sporta un atpūtas kompleksā «Rullītis» notiks Baltijas čempionāts un Latvijas čempionāta triālā 5. un 6. posms, kas ir noslēdzošās čempionāta sacensības. Skatītāji sestdien gaidīti no pulksten 11, bet svētdien – no pulksten 10.

Agarska triāla kluba vadītājs Egils Agarskis norāda, ka čempionāti ir iekļauti tehnikas un inovāciju festivāla «Mehatrons» aktivitāšu programmā, kas notiks sporta un atpūtas kompleksā «Rullītis».

«Priecē fakts, ka esam sasnieguši dalībnieku skaita rekordu. Iepriekšējā reģistrācijā ir pieteikušies vairāk nekā 70 sportisti no visām Baltijas valstīm. Šis skaits ir aptuveni tāds kāds pēdējo reizi bija 1980. gados,» stāsta kluba vadītājs, piebilstot, ka tikai sacensību rītā būs zināms vai viņa vadīto klubu pārstāvēs Ketija Agarska, kurai ir ceļa trauma, kas traucē pilnvērtīgam startam. «Taču sacensībās piedalīsies citi jelgavnieki no mūsu kaimiņu klubiem «Tetele MT skola» un «AGxtreme»,» tā E.Agarskis.

Jāpiebilst, ka Jelgavā tiks aizvadīti abu čempionātu izšķirošie posmi un jau svētdien būs zināmi gan Baltijas čempionāta, gan Latvijas čempionāta uzvarētāji. «Intriga būs visās sacensību grupās, jo notiks izšķirošās cīņas par vietu sadali gada kopvērtējumā. Jelgavas trasē redzēsim arī Latvijas izlases dalībniekus, kuri jau mēneša beigās dosies aizstāvēt valsts godu pasaules valstu komandu čempionātā Spānijā. Šajā reizē uz starta stāsies arī jaunas dalībnieces meitenes no Igaunijas, un protams mūsu mazie ķipari mini triāla grupās ar elektro un iekšdedzes motocikliem,» stāsta E.Agarskis. Cīņa par tituliem notiks četrās grupās, un sacensībās Jelgavā piedalīsies dalībnieki no četru gadu vecuma.

Sestdien, 7. septembrī, triāla sacensības sāksies no pulksten 11, bet svētdien, 8. septembrī, no pulksten 10. Ieeja – bez maksas. «Ņemot vērā to, ka «Rūllītī» notiek vēl daudzas citas aktivitātes, teritorijā var būt ierobežota iekļūšana ar automašīnu. Par auto novietošanu tiks iekasēta maksa, bet triāla sacensības var apmeklēt bez maksas. Tāpēc aicinām skatītājus «Rullīša» teritorijā labāk ienākt ar kājām,» tā E.Agarskis.

Foto: www.lamsf.lv

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti