Meklēšanas forma

Apmācies 0 °C Mērens vējš, 7.5 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 22. NovembrisVārda dienu svin: Aldis, Alfons, Aldris

Regbija kluba «Mītava» meiteņu komanda izcīna sudrabu Kaļiņingradā

Ritma Gaidamoviča
Regbija klubs «Mītava» atgriezies no starptautiskām sacensībām «Baltiskij Štorm», kas notika Kaļiņingradā. Visaugstāko rezultātu no Jelgavas regbistiem sasniedza meiteņu U-17 komanda, kas turnīrā izcīnīja 2. vietu.

RK «Mītava» informē, ka Jelgavas U-17 meiteņu komanda izcīnīja sudraba medaļu piecu komandu konkurencē, U-12 puišu komanda ierindojās 4. vietā 20 komandu konkurencē, bet U-15 puišu komanda palika 7. vietā no astoņām komandām.

«Paldies spēlētājiem par dalību šajās sacensībās! Ir mazliet žēl, jo meitenēm pavisam nedaudz pietrūka līdz zeltam, bet ir liels prieks par U-12 komandu, kas parādīja labu cīņas sparu, uzvarot visās četrās grupas spēlēs, un iesaistījās cīņā par medaļām. Diemžēl finālā visas trīs pretinieku komandas tomēr bija ar daudz lielāku pieredzi, līdz ar to mūsējiem netika atstāta iespēja,» atzīst RK «Mītava» galvenais treneris Roberts Bondarenko.

Šajās sacensībās par labākajiem spēlētājiem tika atzīti RK «Mītava» spēlētāji: Alens Bulkovskis, Davids Židelis, Evelīna Roze Puja, bet par progresējošākajiem: Ieva Buske, Edvards Beņķis un Žaklīna Maksimova.

Foto: no RK «Mītava» arhīva

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti