Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 8 °C Viegls vējš, 2.2 m/s no Z-ZR
Trešdiena, 2019. gada 18. SeptembrisVārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita

Pirms pēdējā posma – septītie

Ilze Knusle
Aizvadīts pirmspēdējais skriešanas seriāla ««Bigbank» skrien Latvija» posms Valmierā. Jelgavas pilsētas skrējēju komanda sešu cilvēku sastāvā nopelnīja 3439 punktus un šobrīd komandu kopvērtējumā ierindojas 7. vietā.

Īsāko distanci – 6 kilometrus – Valmierā skrēja Anastasija Vidončikova un Daiga Dābola. Anastasija ar laiku 23,20 minūtes kopvērtējumā ieņēma 40. vietu starp visiem dalībniekiem, kas skrēja šo distanci, bet savā vecuma grupā bija piektā ātrākā. Savukārt Daiga ar laiku 25,11 minūtes kopvērtējumā bija 60., bet savā grupā – astotā.

12 kilometru distanci no pilsētas komandas skrējējiem skrēja Ilze Sermolīte un Endijs Titomers. Ilze ar rezultātu 52,05 minūtes kopvērtējumā ierindojās 66. pozīcijā, bet savā grupā bija pati ātrākā. Savukārt Endijs distanci noskrēja 42,26 minūtēs un kopvērtējumā bija desmitais ātrākais, bet savā grupā – trešais.

Valmierā bija iespēja skriet maratonu – 42,195 kilometrus –, un to izmantoja mūsu skrējēji Oskars Stāmers un Salvis Brasavs. Oskars finišēja pēc 2:45,36 stundām un gan kopvērtējumā, gan savā grupā ieņēma 8. vietu. Savukārt Salvis maratonu noskrēja 3:00,23 stundās, kopvērtējumā izcīnot 21. vietu, bet savā grupā – 5. vietu.

Pēc aizvadītiem septiņiem posmiem komandu kopvērtējumā Jelgavas komanda ir 7. vietā. Priekšā vēl noslēdzošais posms Siguldā 13. oktobrī.

Valmieras posma rezultāti

Foto: www.sportlandmagazine.com

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti