Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 0 °C Lēns vējš, 3.6 m/s no ZR
Otrdiena, 2019. gada 10. DecembrisVārda dienu svin: Guna, Judīte

Otrais 47 dalībnieku konkurencē

Ilze Knusle
Seši Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas džudisti aizvadītajā nedēļā piedalījās starptautiskā turnīrā «Warsawa Judo Open». Vislabāk nostartēja Ņikita Skorbenko, kurš savā svara kategorijā 47 dalībnieku konkurencē izcīnīja sudraba medaļu.

Turnīrā Varšavā dalībnieki startēja trīs vecuma grupās: U-16, U-18 un U-21. Jelgava bija pārstāvēja divās jaunākajās. Visveiksmīgāk turnīrā nostartēja Ņ.Skorbenko U-18 grupā svara kategorijā līdz 81 kilogramam. «Šajā svara kategorijā startēja 47 sportisti. Ņikita uzvarēja četras cīņās, pārspējot sportistus no Polijas, Čehijas, Turcijas un Baltkrievijas, bet finālā piekāpās pretiniekam no Turcijas,» informē džudo treneris Kims Usačevs. Jau drīzumā Ņikitam plānots starts pasaules meistarsacīkstēs sambo jauniešiem un junioriem, kas notiks 11.–13. oktobrī Uzbekistānas galvaspilsētā Taškentā.

Vēl U-18 grupā startēja Vladimirs Ščerbakovs svara kategorijā līdz 60 kilogramiem, Marks Sutika svara kategorijā līdz 81 kilogramam un Edgars Dukaļskis svara kategorijā virs 90 kilogramiem.

Savukārt U-16 grupā startēja Daniels Rusis svara kategorijā līdz 55 kilogramiem un Artūrs Gorņiks svara kategorijā līdz 73 kilogramiem. Artūrs izcīnīja 5. vietu 54 sportistu konkurencē. Viņam izdevās uzveikt sportistus no Polijas, Vācijas un Čehijas un iekļūt pusfinālā, kur gan piedzīvots zaudējums un cīņa par bronzu. Arī tajā zaudējums, un A.Gorņiks sacensības noslēdza 5. vietā.

Jauniešus sacensībām gatavoja treneri K.Usačevs un Guntis Malējs.

Foto: Kims Usačevs

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti