Meklēšanas forma

Neliels lietus 5 °C Mēreni stiprs vējš, 8.4 m/s no D-DR
Svētdiena, 2019. gada 8. DecembrisVārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Mājās paliek divi no četriem «Mitava Cup» kausiem

Ritma Gaidamoviča
Nedēļas nogalē uz diviem laukumiem – Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) un RAF stadionā – aizvadīts regbija turnīrs «Mitava Cup 2018». Par kausiem četrās vecuma grupās turnīrā sacentās 24 komandas. Mājiniekiem izdevās izcīnīt 1. vietu U-13 un U-15 vecuma grupā.

RK «Mītava» informē, ka turnīrā šogad piedalījās 24 komandas no trim valstīm – Latvijas, Lietuvas un Krievijas, kas sacentās četrās vecuma grupās: U-11, U13, U-15 un U-17.

No jelgavniekiem, vislabāk šajā turnīrā veicās U-13 un U-15 grupas komandām, kuras rezultātā izcīnīja zelta medaļu un «Mitava Cup» kausu. RK «Mītava» ziņo, ka U-13 vecuma grupā jelgavnieki bija galvenie favorīti, ko arī lieliski apliecināja. Pārliecinoši tika uzvarēti RFS «Eži» un komanda no Kaļiņingradas, pusfinālā nedrošā spēlē gūta uzvara pār Viļņas regbija akadēmijas komandu ar rezultātu 20:15, savukārt finālā mūsu regbisti neatstāja cerības RFC «Livonia» regbija klubam, uzvarot ar rezultātu 40:0. 3. vietu Jelgavā šajā grupā izcīnīja Viļņas regbija akadēmijas regbisti, uzvarot RFS «Eži».

Jelgavnieki bija turnīra favorīti arī U-15 vecuma grupā, ko apliecina arī tas, ka viņi neielaida nevienu punktu. RK «Mītava» regbisti uzvarēja RK «Kovas» no Klaipēdas un RK «Ovāls» regbistus. Kopvērtējumā RK «Mītava» – 1. vieta, RK «Ovāls» – 2. vieta un RK «Kovas» – 3. vieta.

Turnīra jaunākajā grupā sacentās desmit komandas. Šajā grupā nepārspēti palika ciemiņi no Zeļenogradas, uzvarot visās spēlēs. 2. vietā ierindojās ciemiņi no Kaļiņingradas – komanda «Sarkanie vilki», bet 3. vietu izcīnīja Klaipēdas komanda «Kovas». Jelgavas jaunākie regbisti aizvadīja ļoti nedrošu un nepārliecinātu turnīru, paliekot 9. vietā.

RK «Mītava» informē, ka cīņa U-17 vecuma grupā izvērtās visinteresantākā. 1. vietu un «Mitava Cup» kausu šajā vecuma grupā izcīnīja RK «Baltrex» no Jelgavas sadraudzības pilsētas Šauļiem, 2. vietu smagās cīņās izcīnīja Viļņas regbija akadēmijas regbisti. Par 3. vietu ļoti aizraujošā spēlē cīnījās divas Latvijas komandas RFS «Eži» un RK «Miesnieks» komanda. Stiprāki izrādījās «Eži», bet mūsu RK «Mītava» komanda zaudēja visiem saviem pretiniekiem.

RK «Mītava» galvenais treneris Roberts Bondarenko saka paldies visām komandām, kas piedalījās jelgavnieku organizētajā turnīrā, atzīstot, ka ar savu spēlētāju sniegumu nav apmierināts. «Lai gan mums ir divi kausi, arī U-13 un U-15 komandām bija kļūdas, jo īpaši U-13. Mani gan vairāk apbēdināja U-17 komanda, kura turnīrā neparādīja savu spēli. Runājot par U-11 komandu, mums cilvēki pietika pat divām komandām, taču atdeve bija tikai no trim spēlētājiem, kas diemžēl ir par maz, lai uzvarētu,» atzīst treneris.

Jāpiebilst, ka šis turnīrs ir veltīts regbija kluba «Mītava» dibinātājam Igoram Umeckim.

Foto: Jeļizaveta Iļjina

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti