Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 17 °C Mērens vējš, 5.5 m/s no R-ZR
Sestdiena, 2019. gada 25. MaijsVārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Krosā uzvar Valsts ģimnāzija, Ilona Daģe un Oskars Stāmers

Ritma Gaidamoviča
Šodien pļavā pretī Jelgavas pilij aizvadīts ikgadējais rudens kross, kurā piedalījās Jelgavas pilsētas skolu komandas un trīs kilometru distancē sacentās arī pieredzējuši skrējēji. Sieviešu konkurencē šogad uzvarēja Ilona Daģe, bet vīriešu – Oskars Stāmers.

Jelgavas Sporta servisa centra direktora vietniece Maija Actiņa stāsta, ka krosā skolēnu grupā visvairāk medaļu – septiņas – izcīnīja Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolēni, 2. vietā ar četrām medaļām ierindojas Jelgavas 4. vidusskola, bet 3. vietā ar trim medaļām – Jelgavas 4. sākumskola un Jelgavas 5. vidusskola.

«Šogad vispārīgajā grupā sacentās 15 dalībnieki – deviņi vīrieši un sešas sievietes. Viņu vidū gan jau ilggadēji krosa dalībnieki, gan arī jauni sportisti,» stāsta M.Actiņa.

Visātrāk no sievietēm vispārīgajā grupā šogad trīs kilometru distanci veica I.Daģe. Viņas rezultāts 15:06,67 minūtes. 2. vieta – Ligitai Leitlandei ar rezultātu 15:35,42 minūtes, 3. vieta – Lindai Korsakai ar rezultātu 17:46,52 minūtes.

Vīriešu konkurencē uzvaru šogad izcīnīja O.Stāmers, kurš trīs kilometrus noskrēja 11:56,00 minūtēs. Otrais finišēja Salvis Brasavs – viņa rezultāts 12:45,86 minūtes, bet trešais finišā ieskrēja Salvis Daģis. Viņa rezultāts bija 13:07,26 minūtes.

Jāpiebilst, ka skolēniem rudens kross ir viens no Jelgavas pilsētas 48. skolēnu spartakiādes pārbaudījumiem.

Sacensības organizēja Jelgavas Sporta servisa centrs sadarbībā ar Jelgavas Vieglatlētikas klubu.

Rudens krosa rezultāti

Foto: Ivars Veiliņš/ «Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja SANDRA attēls

Mērkaķi jūs visi epilētie, ne cilvēki! Paši pamēģiniet organizēt kādu pasākumu, turklāt - par velti! Tad arī paskatīsimies, kā jums tas izdosies. Par to, ka notiks šis Rudens kross, tika ziņots tepat Jelgavas Vēstnesī jau pirms nedēļas. Ko tad jums, uz paplātes pienest, pastkastītē iemest reklāmu ar šo pasākumu? Tipiskie skaudīgie latvieši.
Lietotāja Skatītājs attēls

tā jau mums ar tiem pasākumiem tajā Jelgavā ir, pasākumi slikti organizēti, informācija vispār nekur nav redzama, un daudzums, kad tie notiek arī švaks, kopumā viss ir slikti.
Lietotāja Vizbulīte attēls

Pasākums vāji organizēts, nepopulārs, maz dalībnieku, švaki rezultāti... Pat es, kurai 45 gadi un kurai ir alusvēders, pēdējā vakar nebūtu palikusi, drīzāk viena no pirmajām būtu. Tiesa, vakar neskrēja Jelgavas labākās skrējējas - Ilze, Daiga, A. Vidončikova... Ceru, nākamgad redzēt vairāk.
Lietotāja Skrējējs attēls

Vakar nekādas organizatoriska jautājuma problēmas neizjutu, taču par iedzīvotāju/skrējēju informētību 100% piekrītu. Varbūt kaut vai Facebook būtu padalījušies ar šo informāciju - izplatītos kā ļaundabīgs vīruss un tad noteikti skrējēju būtu vismaz 2-3x vairāk. Ticu ka 45 gadīgais alusvēderiņš nepaliktu pēdējais - taču ņem vērā, ka reālā distance bija nevis 3.0km, bet 3.4km :)
Lietotāja und attēls

Patiešām, kaut kāds trūcīgs un nepopulārs pasākums. Patiešām, uz ielām pat lietus laikā Jelgavā var ieraudzīt vairāk skrējēju nekā šajā čempionātā. Neticu, ka daudzi netika, jo bija darbā. Noteikti jau, ka pasākums netika reklamēts. Jau tā Jelgavā vieglatlētika ir akmens laikmeta līmenī, pieaugušajiem cilvēkiem nav, kur un pie kā nodarboties, un vēl pilsētas čempionātu krosā nepopularizē.

Lapas

Pievienot komentāru