Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 13 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no ZR
Ceturdiena, 2019. gada 18. JūlijsVārda dienu svin: Rozālija, Roze

Kims Georgs Pavlovs pēc īsās programmas – trešais

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas Ledus sporta skolas daiļslidotājs Kims Georgs Pavlovs pēc aizvadītās īsās programmas Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiādes daiļslidošanas sacensībās ierindojas 3. vietā, informē Latvijas Olimpiskā komiteja. Šodien viņam ir izvēles programma.

K.G.Pavlovs īsajā programmā parādīja labu sniegumu, nepieļāva rupjas kļūdas un tiesnešu vērtējumā izpelnījās 59,80 punktus. Tas viņu pēc īsās programmas ierindo 3. vietā. Jāpiebilst, ka šis ir K.G.Pavlova personīgais rekords.

Pēc īsās programmas 1. vietu ieņem Krievijas pārstāvis Iļja Jablokovs ar 74,76 punktiem, bet 2. pozīcijā ir ierindojies Igaunijas sportists Mihails Seļevko ar 68,31 punktu.

Šodien daiļslidotāji demonstrēs izvēles programmu.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka 14. Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiāde notiks līdz 16. februārim Bosnijas un Hercegovinas galvaspilsētā Sarajevā. Sacensībās savu sportisko meistarību pārbaudīs 1600 sportistu vecumā no 14 līdz 18 gadiem no 46 Eiropas valstīm. Latvijas komandas sastāvā ir iekļauti 19 sportisti, kas startēs piecās no astoņām sacensību programmā paredzētajiem sporta veidiem: daiļslidošanā – divi sportisti, distanču slēpošanā – seši, biatlonā – četri, kalnu slēpošanā – seši, šorttrekā – viens sportists.

Foto: Latvijas Olimpiskā komiteja

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti