Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 6 °C Mērens vējš, 7.1 m/s no DR
Pirmdiena, 2019. gada 9. DecembrisVārda dienu svin: Tabita, Sarmīte

Karatists Kalvis Kalniņš Maskavā izcīna bronzu

Ilze Knusle
Aizvadītajā nedēļā Maskavā norisinājās karatē Premjerlīgas posms, kurā jelgavnieks Kalvis Kalniņš izcīnīja bronzas godalgu. «Kalvis nostartēja ļoti labi, un 3. vieta ir godam nopelnīta,» norāda sportista treneris Rolands Družoks.

Mūsu sportists startēja svara kategorijā līdz 60 kilogramiem un turnīrā aizvadīja piecas cīņas, sacensībās iesaistoties no otrās kārtas. K.Kalniņš ar 8:7 pārspēja karatistu no Uzbekistānas, bet piekāpās Ziemeļmaķedonijas sportistam ar 3:5. Tā kā maķedonietis iekļuva finālā un vēlāk arī izcīnīja zeltu, Kalvis tika pie iespējas cīnīties gandarījuma turnīrā. Tajā, ar 3:0 pārspējot spāni un ar 4:0 – brazīlieti, Kalvis aizcīnījās līdz bronzas mačam. Turnīra pēdējā cīņā uzvarot šā brīža pasaules čempionu no Itālijas, K.Kalniņš Maskavā izcīnīja bronzu. «Visi pieci pretinieki, ar kuriem tikos šajā turnīrā, ir augstākā līmeņa karatisti, tāpēc ļoti augstu vērtēju izcīnīto bronzas medaļu,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv norāda karatists. 

Starts Premjerlīgas posmos K.Kalniņam ir ļoti būtisks, jo šī ranga sacensībās sportisti pelna pasaules ranga punktus. Tie būs būtiski, lai kvalificētos 2020. gada Tokijas olimpiskajām spēlēm, kuru programmā pirmo reizi iekļauts arī karatē. Pirms turnīra Maskavā K.Kalniņš reitingā savā svara kategorijā ieņēma 17. vietu. Mēneša beigās reitings tiks atjaunots, un tad kalvis varētu pakāpties augstāk, jo tiks ņemts vērā Maskavā izcīnītais panākums.

Nākamās sacensības K.Kalniņām būs novembra beigās, kad viņš plāno startēt Premjerlīgas posmā Madridē.

Foto: no K.Kalniņa personīgā arhīva

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti