Meklēšanas forma

Skaidras debesis 2 °C Lēns vējš, 4 m/s no Z
Otrdiena, 2019. gada 26. MartsVārda dienu svin: Eiženija, Ženija

Jelgavnieks Jauniešu Olimpiskajās spēlēs izcīna 11. vietu

Ritma Gaidamoviča
Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas (JSPS) peldētājs Didzis Rudavs vakarnakt Argentīnā, Buenosairesā, 3. Jauniešu Olimpisko spēļu pusfinālā 50 metros brasā izcīnīja 11. vietu. Līdz ar to viņam spēles ir noslēgušās.

«Protams, ka gan Didzis, gan arī viņa trenere gaidīja labāku rezultātu, jo šis nav ne tuvu viņa labākajam sniegumam. Manuprāt, mūsu peldētājiem ir par maz tik atbildīgu sacensību, lai uzkrātu pieredzi tik liela mēroga pasākumos. Un domāju, ka tas arī ietekmēja rezultātu. Viņš bija gatavs – pats Didzis, viņa vecāki un trenere ieguldīja lielu darbu, lai sagatavotos šīm olimpiskajām spēlēm. Pieļauju, ka pašam Didzim arī ir vilšanās sajūta,» saka JSPS direktore Zelma Ozoliņa, piebilstot, ka Didža labākais rezultāts šajā distancē ir 28,19 sekundes, kas Eiropas Junioru čempionātā viņam atnesa sudraba medaļu. «Ja būtu sasniedzis šo rezultātu, iespējams, pat pretendētu uz bronzu,» tā Z.Ozoliņa.

Pusfināla starts Didzim bija pēc pusnakts pēc Latvijas laika. Viņš peldēja otrajā peldējumā un ar rezultātu 28,89 sekundes finišēja septītais. Tas ir vienpadsmitais labākais laiks Jauniešu Olimpiskajās spēlēs šajā distancē pusfinālā, līdz ar to Didzis neiekļuva labāko astotniekā, lai cīnītos par medaļām. Jāpiebilst, ka vakar pēc pulksten 17.30 arī priekšpeldējumā viņš izcīnīja 11. vietu ar rezultātu 28,98 sekundes. Pusfinālā viņš savu laiku mazliet uzlaboja, taču tas nepalīdzēja tikt augstāk par 11. vietu.

Līdz ar to Didzim dalība Jauniešu Olimpiskajās spēlēs ir noslēgusies. Z.Ozoliņa zina teikt, ka Didzis kopā ar treneri Astru Ozoliņu Latvijā atgriezīsies 21. oktobrī.

Foto: Ivars Veiliņš/ «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti