Meklēšanas forma

Lietus 20 °C Viegls vējš, 2.3 m/s no DR
Svētdiena, 2019. gada 21. JūlijsVārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa

Jelgavniekam zelts un sudrabs Igaunijas kausā badmintonā

www.jelgavasvestnesis.lv
Nedēļas nogalē Igaunijas pilsētā Pērnavā aizvadītas Igaunijas jauniešu kausa «Noorte GP» 1. posma sacensības badmintonā, kurās piedalījās arī divi Jelgavas badmintonisti – Pauls Rozenvalds un Estere Pikša. P.Rozenvalds izcīnīja 1. vietu U-15 vecuma grupas jauktajās dubultspēlēs pārī ar siguldieti Anniju Rulli-Titavu un 2. vietu U-15 vecuma grupā zēnu dubultspēlēs pārī ar siguldieti Dāvi Strazdiņu.

Jelgavas badmintona kluba pārstāvis Kristians Rozenvalds informē, ka Igaunijas turnīrā piedalījās 210 jaunieši, tostarp 44 jaunie badmintonisti no Latvijas, pārstāvot Talsus, Baložus, Siguldu, Cēsis, Valmieru, Valku, Rīgu un Jelgavu.  

Jelgavniekam P.Rozenvaldam šīs sacensības noslēdzās ar vienu zelta un vienu sudraba medaļu dubultspēlēs, kas izcīnīta pārī ar kolēģiem no Siguldas. Jāpiebilst, ka P.Rozenvalds piedalījās arī U-15 zēnu vienspēlēs, kur izcīnīja 2. vietu savā apakšgrupā, bet tas bija nepietiekami, lai iekļūtu pusfinālā un turpinātu cīņu par medaļu arī vienspēlēs.

Jelgavniece E.Pikša šoreiz piedalījās tikai U-15 meiteņu vienspēlēs, taču 21 spēcīgu meiteņu konkurencē nespēja izkļūt no apakšgrupas.

Foto: jbk.lv

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti