Meklēšanas forma

Lietus 4 °C Mērens vējš, 6 m/s no D-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Jelgavnieces desmitajā «Baltijas puķē» izcīna 11 medaļas

Ritma Gaidamoviča
Jelgavniecēm 10. starptautiskās mākslas vingrošanas sacensības «Baltijas puķe» Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) noslēgušās ar 11 godalgām – sešām zelta, divām sudraba un trim bronzas medaļām. «Esmu apmierināta ar sacensību norisi, par kuru saņēmām ne vienu vien uzslavu no ciemiņiem. Taču jāatzīst, ka tas ir iespējams tikai, pateicoties manai lieliskajai komandai. Man ir prieks arī par Jelgavas meiteņu sniegumu – viņas sevi apliecināja ļoti labi,» atzīst «Baltijas puķe» organizatore, mākslas vingrošanas kluba «Baltic Flower» vadītāja Irina Smelova.

No 8. līdz 10. martam ZOC notikušās mākslas vingrošanas sacensības «Baltijas puķe» pulcēja vairāk nekā 500 dalībnieces no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Vācijas. Mākslas vingrotājas Jelgavā sacentās gan grupu vingrojumos, gan individuāli.

Jelgavu grupu vingrojumos pārstāvēja septiņas komandas, kurās startēja mākslas vingrotājas no Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) un mākslas vingrošanas kluba «Baltic Flower». Sešas no šīm komandām savās mājās izcīnīja medaļas: četras komandas izcīnīja godpilno 1. vietu, bet divas komandas 3. vietu. «Ja sešas no septiņām komandām kāpj uz goda pjedestāla, manuprāt, tas ir augsts sasniegums,» norāda trenere. 1. vietu grupu vingrojumos 2007. gadā dzimušo meiteņu grupā izcīnīja BJSS un «Baltic Flower» apvienotā komanda, kurā startēja Darja Andrejeva, Polina Valaine, Sofija Poļakova, Jana Novicka, Lija Novicka; junioru grupā Jelgavas komanda, kurā startēja Alisa Ponomarenko, Amanda Zeltiņa, Veronika Vazne, Katerina Orlova, Alīna Jermolājeva, Ksenija Daniļeviča; 2010. gada dzimušu meiteņu grupā komanda, kurā startēja Alisa Golovačova, Laura Vaska, Kira Ponomarenko, Adriāna Eltermane, Anna Konstantinova; 2011. gadā dzimušo grupā komanda ar dalībniecēm Ladu Smirnovu, Milanu Fjodorovu, Milanu Glinsku, Aleksandru Gusti, Martu Tenču. 3. vietā mākslas vingrošanas sacensības «Baltijas puķe» noslēdzās 2008. gadā dzimušajām meitenēm Eleonorai Brice, Reičelai Rozentālei, Damianai Karpovičai, Evai Belozubai, Sofijai Belousai un Anastasijai Ivanovai, bet 2010. gadā dzimušo meiteņu grupā – Angelinai Čeremisinai, Janai Rodionovai, Ksenijai Lozovenko, Ivonai Bondarei, Sofijai Ārajai, Valērijai Ivanovai un Annai Lazarevai.

Bet piecas medaļas jubilejas sacensībās izcīnītas individuālajās sacensībās. Trenere I.Smelova informē, ka visaugstāko rezultātu savā vecuma grupā un kategorijā uzrādīja un 1. vietu izcīnīja Latvijā labākā mākslas vingrotāja jelgavniece Karolīna Mizūne (starp 2001. gadā dzimušajām meitenēm), tāpat šīs sacensības 1. vietā noslēdzās arī Zlatai Karpovičai (starp 2006. gadā dzimušajām meitenēm). 2. vietu starp 2010. gadā dzimušajām sportistēm 21 meitenes konkurencē izcīnīja Marija Suravegina, starp 2011. gadā dzimušajām – Ksenija Klimantoviča. Viena jelgavniece šīs sacensības noslēdza 3. vietā: 2002. gadā dzimušo grupā bronzas medaļu izcīnīja Denīze Andrune. «Kopumā domāju, ka Jelgavas meitenes nostartēja labi. Protams, bija mums vēl vingrotājas, kuras varēja pretendēt uz medaļām, bet tomēr starta dienā veiksme nebija ar viņām un šoreiz nesanāca,» atzīst I.Smelova.

Foto: Ivars Veiliņš/ «Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Evita attēls

2017.gadā dzimušo meiteņu grupā?

Pievienot komentāru

Saistītie raksti