Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 12 °C Lēns vējš, 4.1 m/s no D-DA
Trešdiena, 2019. gada 16. OktobrisVārda dienu svin: Daiga, Dinija, Dinārs

Jelgavas kērlinga kluba komanda pārstāvēs valsti Eiropas čempionātā

Ilze Knusle
Aizvadītajā nedēļā Rīgā norisinājās četru dienu kvalifikācijas turnīrs, kura mērķis bija noskaidrot to sieviešu un vīriešu komandu, kas pārstāvēs Latviju Eiropas čempionātā. Sieviešu komandu konkurencē šo iespēju izcīnīja Jelgavas kērlinga kluba komanda ar Ivetu Stašu-Šaršūni skipa pozīcijā.

Sieviešu grupā par iespēju pārstāvēt valsti Eiropas čempionātā cīnījās četras komandas. Pēc pamatturnīra – diviem apļiem – tika noskaidrotas divas labākās komandas, kas finālā cīnījās līdz divām uzvarām. Finālā tikās I.Stašas-Šaršūnes un Ievas Rudzītes vadītās komandas, kuras abas pārtsāv Jelgavas kērlinga klubu. Pirmajā fināla spēlē I.Stašas-Šaršūnes komanda zaudēja ar 6:7, bet pārējās divās uzvarēja – ar 10:7 un 10:4 –, līdz ar to uzvarot kvalifikācijas turnīrā un iegūstot tiesības kļūt par Latvijas izlasi 2019./2020. gada sezonā un startēt Eiropas čempionātā (Latvijas izlase startē A divīzijā), kas no 16. līdz 23. novembrim notiks Zviedrijas pilsētā Helsinborgā. Kā informē Latvijas Kērlinga asociācijā, no Eiropas čempionātā uzrādītajiem rezultātiem būs atkarīgs, vai komanda būs tiesīga pārstāvēt Latviju arī pasaules čempionātā vai pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā.

Uzvarētāju komandā spēlēja: I.Staša-Šaršūne (skips), Ieva Krusta, Santa Blumberga, Evelīna Barone, Tīna Siliņa.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka Jelgavas kērlinga kluba sieviešu komanda ar skipu I.Stašu-Šaršūni arī pērn pārstāvēja valsti gan Eiropas čempionātā, kur izcīnīja vēsturiski Latvijas kērlingā augstāko – 5. – vietu, gan pasaules čempionātā, kur izcīnīta 13. vieta.

Foto: neuck.com

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti