Meklēšanas forma

Apmācies 8 °C Lēns vējš, 4.2 m/s no DA
Pirmdiena, 2019. gada 18. NovembrisVārda dienu svin: Aleksandrs, Doloresa, Brīve

Jelgavas karatists Kalvis Kalniņš iekļūst Eiropas spēļu pusfinālā

Jana Bahmane
Šodien II Eiropas spēlēs startē Jelgavas karatists Kalvis Kalniņš, kurš savā svara kategorijā – līdz 60 kilogramiem – jau aizvadījis apakšgrupas turnīru, izcīnot uzvaru visās trīs cīņās un kvalificējoties pusfinālam, kas notiks šodien pulksten 15.48.

Jāatgādina, ka K.Kalniņam starts II Eiropas spēlēs ir īpaši nozīmīgs, jo karatē vienlaikus norisinās arī olimpiskās kvalifikācijas sacensības Tokijas spēlēm 2020. gadā.

Karatists jau savā grupā, kurā startēja četri sportisti, guva trīs uzvaras. Pirmo cīņu viņš aizvadīja pret krievu sportistu Jevgēniju Plakhutinu, gūstot uzvaru ar rezultātu 1:0, otrajā cīņā pret turku Eraju Samdanu K.Kalniņš uzvarēja ar 4:3, bet apakšgrupas noslēdzošajā cīņā jelgavnieks stājās pretīm Rumāniju pārstāvošajam sportistam Bogdanam Gogolosi – cīņa noslēdzās ar rezultāti 1:1, bet K.Kalniņš guva uzvaru, pateicoties pirmā gūtā punkta priekšrocībai.

«Pusfinālā Kalvis cīnīsies ar itāli Andželo Krescenzo, kas šobrīd ir pasaules reitinga līderis,» norāda K.Kalniņa treneris Rolands Družoks.

Jāpiebilst, ka iespēju cīnīties pusfinālā ieguva divi labākie katras apakšgrupas sportisti. No K.Kalniņa grupas pusfinālā cīnīsies arī krievu sportists J.Plakhutins.

Vairāk par II Eiropas spēļu norisi un rezultātiem var uzzināt vietnē minsk2019.by.

Foto: Latvijas Olimpiskā komiteja

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti