Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 22 °C Lēns vējš, 4.3 m/s no DR
Piektdiena, 2019. gada 23. AugustsVārda dienu svin: Vitālijs, Ralfs, Valgudis

Jelgavā sabrauks 340 pasaules badmintonisti

Ritma Gaidamoviča
No 31. maija līdz 3. jūnijam jau trešo reizi Jelgavas sporta hallē Mātera ielā 44a notiks pasaules reitinga badmintona turnīrs «Yonex Latvia Inernational», pulcējot 340 badmintona spēlētāju no 40 pasaules valstīm.

«Yonex Latvia International» turnīra direktors Kristians Rozenvalds stāsta, ka lielākās delegācijas būs no Vācijas, Francijas, Igaunijas, Zviedrijas, Dānijas un Krievijas, taču ieradīsies arī spēlētāji no tālākām vietām – Malaizijas, Indijas, pat no Taiti – salas, kas atrodas Klusajā okeānā 15 609 kilometru attālumā no Latvijas. Latviju pārstāvēs 14 badmintonisti, diemžēl viņu vidū nebūs neviena jelgavnieka. K.Rozenvalds uzsver, ka šogad būtiski audzis sacensību līmenis – Jelgavā vienspēlēs sacentīsies badmintonisti, kuri šobrīd ir pasaules reitinga top 300. «Badmintona tradīcijas Jelgavā atdzima salīdzinoši nesen, un tik ātri vēl nevaram izaudzināt jaunos talantus, lai viņi spētu sacensties šajā turnīrā,» skaidro viņš.

Jelgavas Sporta servisa centra direktors Juris Kaminskis atzīst, ka šīs sacensības veicina Jelgavas atpazīstamību un badmintonu mūsu pilsētā paceļ citā līmenī. «Badmintons šobrīd pasaulē ir otrais populārākais sporta veids pēc iesaistīto cilvēku skaita, un prieks, ka, organizējot šāda līmeņa sacensības, varam popularizēt Jelgavu,» uzskata J.Kaminskis.

Ieeja skatītājiem turnīrā ir bez maksas.

Sacensību programma

31. maijā pulksten 9 – kvalifikācija.

1. jūnijā pulksten 9 – kvalifikācija; pulksten 13 – atklāšanas ceremonija, pirmo reizi – badmintona triku sitienu konkurss; pulksten 14 – 1/16 fināls.

2. jūnijā pulksten 10 – 1/8 fināls; pulksten 16.30 – 1/4 fināls.

3. jūnijā pulksten 10 – 1/2 fināls; pulksten 16.30 – fināls.

Foto: yli.lv/ Kaspars Bleikss

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti