Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 20 °C Viegls vējš, 3.3 m/s no R-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 22. AugustsVārda dienu svin: Rudīte, Everts

Jelgavā pulcēsies Eiropas labākās sieviešu lakrosa izlases

Ilze Knusle
Lieldienu brīvdienās, no 19. līdz 21. aprīlim, Zemgales Olimpiskajā centrā norisināsies sieviešu lakrosa turnīrs «Women’s Easter tournament 2019», kurā startēs Latvijas sieviešu izlase un vēl septiņas elites līmeņa sieviešu lakrosa izlases.

Gatavojoties šīs vasaras Eiropas čempionātam, kas no 16. līdz 25. jūlijam notiks Izraēlā, Eiropas Lakrosa federācija (ELF) organizē izlašu sagatavošanās turnīru, lai pārbaudītu komandu gatavību, kā arī apmācītu jaunos tiesnešus. Šis ir jau otrais gads, kas ELF organizē šādas sacensības, un šogad organizēšanas godu ir izpelnījusies Latvija. Turnīrā, kas norisināsies Jelgavā, startēs astoņas komandas – no Beļģijas, Itālijas, Nīderlandes, Norvēģijas, Spānijas, Šveices, Velsas un Latvijas, informē Latvijas Lakrosa federācijas valdes locekle Ieva Opoļska. Jāpiebilst, ka Latvijas izlases sastāvā spēlēs arī Jelgavā dzimusī Valērija Druzjaka (Nr.31) un LLU absolvente un bijusī lakrosa kluba «Mītava» spēlētāja Zane Jaundžeikare (Nr.2), kura šobrīd dzīvo un strādā Holandē. 

«Pēdējos septiņus gadus, kopš Latvijas sieviešu izlase pirmo reizi startēja Eiropas čempionātā Amsterdamā, lakross te ir strauji attīstījies, tāpēc esam gandarīti, ka Latvijai ir iespēja organizēt šāda līmeņa turnīru,» norāda ELF prezidente Stefānija Migčelsena. Turnīru EFL organizē sadarbībā ar Latvijas Lakrosa federāciju.

Komandas tiks sadalītas divās grupās, pa četrām katrā. Piektdien un sestdienas priekšpusdienā tiks izspēlētas grupu spēles, kam sekos spēles par vietām sestdienas pēcpusdienā un svētdien. Spēlēm būs iespēja sekot līdz tiešraidē vietnē youtube.com, kā arī www.llf.lv un www.Europelacrosse.org. Svētdien pulksten 15.30 būs apbalvošanas ceremonija.

2019. gada Eiropas čempionāts lakrosā sievietēm notiks no 16. līdz 25. jūlijam Netanijā, Izraēlā. Čempionātā startēs 16 spēcīgākās Eiropas komandas. Latvijas izlases līdzšinējais augstākais sasniegums ir 8. vieta 2015. gadā.

Turnīra kalendārs

Piektdiena, 19. aprīlis

Pulksten 17

Šveice–Spānija

Itālija–Beļģija

Pulksten 18

Velsa–Nīderlande

Latvija–Norvēģija

Sestdiena, 20. aprīlis

Pulksten 11

Velsa–Spānija

Latvija–Beļģija

Pulksten 12

Šveice–Nīderlande

Itālija–Norvēģija

Pulksten 13

Velsa–Šveice

Latvija–Itālija

Pulksten 14

Nīderlande–Spānija

Norvēģija–Beļģija

Pulksten 16

¼ fināla 1. spēle

¼ fināla 2. spēle

Pulksten 17

¼ fināla 3. spēle

¼ fināla 4. spēle

Svētdiena, 21. aprīlis

Pulksten 11

Pusfināls spēlei par 5. vietu

Pusfināls spēlei par 5. vietu

Pulksten 12

Pusfināla 1. spēle

Pusfināla 2. spēle

Pulksten 13

Spēle par 7.–8. vietu

Spēle par 5.–6. vietu

Pulksten 14

Spēle par 1.–2. vietu

Spēle par 3.–4. vietu

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti