Meklēšanas forma

Neliels lietus 4 °C Mērens vējš, 5.6 m/s no D
Svētdiena, 2019. gada 8. DecembrisVārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Jaunā vieglatlēte uzrāda sacensību augstvērtīgāko rezultātu

Ilze Knusle
Nedēļas nogalē Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika jubilejas – 25. – Baltijas U-18 komandu čempionāts telpās. Latvijas izlases sastāvā bija arī viena Jelgavas sportiste, kura uzrādīja sacensību augstvērtīgāko rezultātu.

Jelgavu Latvijas izlases sastāvā pārstāvēja Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēkne Māra Anna Zīverte. «Izlasē sportisti tika iekļauti, izvērtējot Latvijas čempionāta rezultātus. Katrā disciplīnā startēja divi labākie,» norāda BJSS trenere Laila Nagle.

M.A.Zīverte izcīnīja divas zelta medaļas un vienu bronzas medaļu. Zelts viņai 300 metru skrējienā – ar rezultātu 40,26 sekundes, kas ir jauns personīgais rekords, – un 4x200 metru stafetē, kurā Latvijas komanda finišēja pēc 1:42,57 minūtēm. Savukārt 60 metru skrējienā jaunietei bronzas medaļa ar rezultātu 7,88 sekundes. «Māras Annas rezultāts 300 metru skrējienā ir šo sacensību augstvērtīgākais rezultāts starp visu dalībnieku visiem rezultātiem visās disciplīnās,» uzsver trenere, piebilstot, ka šis rezultāts novērtēts ar 989 IAAF punktiem. Jāpiebilst, ka tikpat punktu piešķirti arī Latvijas meiteņu stafetes komandai, tomēr trenere spriež, ka stafete ir komandas panākums, tāpēc būtiskāks ir Māras Annas individuālais panākums.

Čempionātā ar izcīnītiem 160 punktiem uzvarēja Latvijas izlase, 2. vieta ar 149 punktiem ir Lietuvas izlasei, 3. vieta ar 129 punktiem – Igaunijas komandai.

Foto: no L.Nagles arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti