Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 4 °C Lēns vējš, 4.6 m/s no D-DR
Pirmdiena, 2019. gada 9. DecembrisVārda dienu svin: Tabita, Sarmīte

Jānis Timbors pasaules čempionātu noslēdz 19. vietā

Ritma Gaidamoviča
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēknis Jānis Timbors ASV Floridas štata pilsētā Sarasotā notikušo pasaules U-23 čempionātu akadēmiskajā airēšanā noslēdzis 19. vietā. «Rezultāts ne mani, ne Jāni neapmierina. Tikām līdz ceturtdaļfinālam un gribējām iekļūt A vai B finālā, bet diemžēl šoreiz neizdevās,» atzīst trenere Agita Puriņa.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka J.Timbors 2000 metru distancē pasaules čempionātā vieniniekos savā priekšbraucienā uzrādīja trešo labāko laiku un izcīnīja vietu ceturtdaļfinālā. Ceturtdaļfinālā jelgavnieks izcīnīja 4. vietu savā braucienā, līdz ar to iekļuva tikai D finālā un svētdien pasaules čempionātu noslēdza 19. vietā starp 25 airētājiem.

Jau iepriekš trenere stāstīja, ka sacensības nebija vieglas tieši karstā un mitrā klimata dēļ. Ārā apmēram plus 30–32 grādi un ļoti liels mitrums. Šādos laikapstākļos sportistiem pat grūti elpot distancē. «Jāatzīst, ka, dodoties uz sacensībām, Jānis nebija savā labākajā formā, un papildu tam lielu lomu nospēlēja klimats. Patiešām bija grūti. Pārbrauksim mājās un ar vēsu prātu izanalizēsim, kur bija problēma, un strādāsim pie tās atrisinājuma,» atzīst trenere, norādot, ka svarīgākais ieguvums Jānim bija jauna pieredze. «Man prieks, ka viņš nav nolaidis galvu, bet ir gatavs cīnīties tālāk. Viņš ir redzējis citu pasauli un sev ir izvirzījis jaunus mērķus gan airēšanā, gan arī izglītībā,» tā trenere.

Pasaules čempionāts ASV noslēdzās vakar, un jelgavnieki ceļu uz mājām sāks šovakar.

Foto: no treneres A.Puriņas arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti