Meklēšanas forma

Skaidras debesis 2 °C Lēns vējš, 3.5 m/s no DR
Sestdiena, 2019. gada 16. FebruārisVārda dienu svin: Jūlija, Džuljeta

Buenosairesā Latvijas karogu nesīs jelgavnieks Didzis Rudavs

Ritma Gaidamoviča
Šodien Rīgā Latvijas Jaunatnes olimpiskās komandas prezentācijā paziņots sportists, kurš nesīs Latvijas karogu 3. Jauniešu Olimpiskajās spēlēs Buenosairesā, Argentīnā. Šis gods uzticēts komandas dalībniekam Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas (JSPS) audzēknim Didzim Rudavam.

«Jūtos ļoti gandarīts un priecīgs. Man ir uzticēts ļoti atbildīgs darbs, un mazu satraukumu jūtu jau šobrīd. Tas, ka šis uzdevums uzticēts man, pašam ir liels pārsteigums, taču vecāki jau laikam nojauta, sakot, ka varbūt tas būšu es,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv atzīst peldētājs D.Rudavs. Lai startētu, kā sportists pats saka, viņa kroņa distancē – 50 metros brasā, peldētājs uz Argentīnu dosies jau 2. oktobrī. Starts Jauniešu olimpiskajās spēlēs gan viņam būs 11. oktobrī. Kopā ar D.Rudavu uz Buenosairesu dosies arī viņa trenere Astra Ozoliņa.  

Jauniešu Olimpiskās spēles Buenosairesā, Argentīnā, norisināsies no 6. līdz 18. oktobrim. Latvijas Olimpiskās komitejas preses sekretārs Mārtiņš Mālmeisters informē, ka Latvijas komandā pavisam iekļauti 19 jaunie atlēti, tostarp D.Rudavs.

Foto: Latvijas Olimpiskā komiteja

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti