Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 6 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 13. DecembrisVārda dienu svin: Lūcija, Veldze

Baltijas čempionātā daudzcīņā uzstāda četrus personīgos rekordus

Ritma Gaidamoviča
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) vieglatlēte Māra Anna Zīverte Latvijas izlases sastāvā šajā nedēļas nogalē debitēja Baltijas komandu čempionātā daudzcīņā. Jelgavniece čempionātā uzstādīja četrus personīgos rekordus, bet, traumas dēļ, diemžēl no 800 metru skrējiena izstājās, līdz ar to viņa ierindojās 10. vietā.

M.A.Zīvertes startēja pieccīņā U-18 grupā. Pieccīņa sastāv no piecām vieglatlētikas disciplīnām: 60 metru barjerskrējiens, augstlēkšana, lodes grūšana, tāllēkšana un 800 metru skrējiens.

M.A.Zīvertes trenere Laila Nagle stāsta, ka sportiste četrās disciplīnās uzstādīja jaunu personīgo rekordu. Jelgavniece 60 metru barjerskrējienu veica 8,94 sekundēs, lodi aizgrūda 9,48 metrus tālu, kas ir par metru tālāk nekā viņas iepriekšējais rekords, augstlēkšanā viņa uzlēca 1,69 metrus, bet tāllēkšanā viņas rezultāts – 5,35 metri. «Sākums bija ļoti labs, un Māra Anna varēja pat pretendēt uz medaļu, bet diemžēl traumas dēļ viņa izstājās no 800 metru skrējiena. Mārai Annai ļoti sāka sāpēt pēda, un vēl augstlēkšanas disciplīnā, piezemējoties, viņa sasita muguru. Uz starta 800 metros viņa izgāja, taču, sākot skriet, sāpes bija ļoti stipras un nolēma izstāties. Līdz ar to šajā disciplīnā viņa nesaņēma nevienu punktu un rezultātā palika 10. vietā,» stāsta trenere, atzīstot, ka ir ļoti žēl, taču šīs sacensības noteikti deva vērtīgu pieredzi, arī psiholoģiskā ziņā.

Latvijas Vieglatlētikas savienība informē, ka M.A.Zīvertes rezultāts augstlēkšanā – 1,69metri – ir sestais augstvērtīgākais rezultāts no Latvijas delegācijas sportistiem, kuri piedalījās čempionātā.

Jāpiebilst gan, ka Latvijas komanda kopvērtējumā ieņem 2. vietu un tajā savs nopelns ir arī jelgavniecei.

Foto: athletics.lv/ Jānis Pinkulis, no M.A.Zīvertes personīgā arhīva

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti