Meklēšanas forma

Neliels lietus 3 °C Mērens vējš, 6.2 m/s no Z
Otrdiena, 2019. gada 10. DecembrisVārda dienu svin: Guna, Judīte

Aizvadīti sezonas noslēdzošie 3x3 basketbola un pludmales volejbola turnīri

Jana Bahmane
Pulcējot 18 komandas, šodien Pilssalas ielas stāvlaukumā aizvadīts šīs vasaras pēdējais 3x3 basketbola turnīrs, bet Pasta salā risinājās pludmales volejbola sacensības – četros laukumos kopumā sacentās 19 komandas.

«Laiks šodien ir brīnišķīgs, sacensības aizritēja pozitīvi – lielisks turnīrs,» vērtē 3x3 basketbola turnīra organizatoru pārstāvis Dins Ušvils. Viņš ir gandarīts, ka sacensības pulcēja gan meiteņu, gan puišu un vīru komandas – arī dalībniekus no Iecavas, padarot šo par starppilsētu turnīru. Vislabāko rezultātu vīriešu konkurencē U-13 grupā šodien uzrādīja komanda «Tryharderi», U-16 grupā – «Bebri», 17+ grupā – «Viktorija Kamaza», bet 35+ grupā labākie bija «Iecava». Arī meitenes tika vērtētas vecuma grupās. U-13 grupā uzvarēja komanda «Zemenītes», U-16 grupā – «Krokši», bet 17+ grupā – «Mašīnas». Jāpiebilst, ka sacensības organizēja biedrība «Basketbola klubs «Jelgava»» sadarbībā ar Sporta servisa centru.

Bet Pasta salas pludmales volejbola laukumos notika šīs vasaras pēdējais turnīrs pludmales volejbolā, pulcējot 19 komandas no vairākām Latvijas pilsētām. Izlozes kārta komandas tika sadalītas četrās apakšgrupās, kurās cīnījās par iespēju piedalīties izslēgšanas spēlēs.  «Šis bija viens no retajiem pludmales volejbola turnīriem Pasta salā, kura norisei netraucēja stiprs vējš – visu dienu spīdēja saulīte. Sacensības galvenokārt pulcēja vīriešu komandas, bet dalībnieku vidū bija arī divi miksēti pāri,» atklāj turnīra organizators Andrejs Jamrovskis. Viņš papildina: līdz ar to, ka tagad Pasta salā ir četri laukumi, kurus ieskauj skatītāju tribīnes, cilvēki vairāk uzkavējas, pabauda spēli, nevis tikai apskata to, garām ejot. «Spēles bija ļoti interesantas, jo dalībnieku vidū valdīja sīva konkurence,» tā A.Jamrovskis. Par turnīra uzvarētajiem kļuva Artis Danieks un Rihards Vilmanis, 2. vietā ierindojās Aivars Sviklis un Aleksandrs Avdejevs, bet 3. vietu izcīnīja Mārtiņš Pirtnieks un Nils Piebalgs. Pludmales volejbola turnīru rīkoja vīriešu volejbola klubs «Biolars/Jelgava» sadarbībā ar Sporta servisa centru.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis, D.Ušvils un Sporta servisa centrs

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti