Meklēšanas forma

Neliels lietus 4 °C Mērens vējš, 7.5 m/s no D-DR
Pirmdiena, 2019. gada 16. DecembrisVārda dienu svin: Alvīne

Absolventi tiekas Tehnoloģiju vidusskolas basketbola turnīrā

Ritma Gaidamoviča
Jau piekto reizi Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā aizvadīts bijušo audzēkņu Absolventu kauss basketbolā, kas šoreiz pulcēja septiņas komandas. Uzvaras laurus plūca komanda «Millenium», kuras pamatsastāvu veido 2000. gada skolas absolventi.

«Šogad Absolventu kausā basketbolā piedalījās ap 50 absolventu – vecākie no viņiem skolu ir beiguši 1988. gadā, bet jaunākie – 2011. gadā,» stāsta basketbola kausa organizatore Maija Actiņa, piebilstot, ka bija komandas, kuru sastāvā spēlēja tikai klasesbiedri jeb viena gada absolventi, un arī komandas, kurās apvienojās dažādu gadu absolventi.

«Turnīrs notika no pulksten 10 līdz pat 16, un jāatzīst, ka cīņa bija ļoti sīva, jo pirmā trijnieka komandas spēlēja praktiski punkts punktā,» norāda M.Actiņa.

Taču rezultātā šogad Absolventu kausu basketbolā saņēma komanda «Millenium», kurā spēlēja Mārtiņš Priževoits, Gatis Ozols, Juris Zakenfelds, Ervins Vēveris, Ģirts Pommers un Gints Stūris. 

Jāpiebilst, ka Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola šogad svin simto dzimšanas dienu un 27. aprīlī aicina skolas absolventus un citus izglītības iestādei piederīgos – tostarp bijušos pedagogus un darbiniekus – uz salidojumu. Par tradīciju jau kļuvis salidojuma gadā rīkot arī skolas Absolventu kausu basketbolā, kas ir kā jubilejas ieskaņas pasākums.

Foto: Ivars Veiliņš/ «Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti