Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Lēns vējš, 3.8 m/s no DA
Trešdiena, 2019. gada 13. NovembrisVārda dienu svin: Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija

Brīvdienās notiks LMT Autosporta Akadēmijas Skolu kartinga kausa izcīņa

www.jelgavasvestnesis.lv
6. un 7. septembrī sporta un atpūtas kompleksā «Rullītis» norisināsies LMT Autosporta Akadēmijas (LMT AA) Skolu kartinga kausa un LMT Elektrokartingu čempionāta sezonas fināls, kur tiks noskaidroti labākie braucēji starp 15 Latvijas mācību iestāžu un jauniešu jaunrades centru komandām. Dalībnieku sarakstā arī dalībnieki no Jelgavas Amatu vidusskolas.

«Spriedze un konkurence pirms LMT AA čempionāta fināla ir spēcīga, un pat labākie no labākajiem nevar būt droši par vietu uz goda pjedestāla. Dalība LMT AA čempionātā prasa ne tikai inovatīvu pieeju, tehnoloģiju zināšanas un fizisko sagatavotību, bet arī pārliecību par saviem spēkiem. Visi dalībnieki ir ieguldījuši lielu darbu treniņu procesā un kartingu sagatavošanā, uzlabojuši savas prasmes treniņnometnēs, kā arī kopā ar mentoriem apguvuši paņēmienus  psiholoģiskās noturības uzlabošanai. Visi mūsu audzēkņi ir spēcīgi un motivēti uzvarēt, tāpēc intriga par to, kurš izcīnīs čempiona titulu, saglabāsies līdz pat pēdējam sacensību momentam,» atzīst LMT AA mentors un kartingu projektu vadītājs Mārtiņš Aleksandrovičs.

Šogad par LMT AA Skolu kartingu kausu sacenšas Siguldas novada jaunrades centra «Motodarbnīca», Priekuļu tehnikums, Smiltenes tehnikums, Saldus bērnu un jaunatnes centrs, Ventspils tehnikums, Kandavas lauksaimniecības tehnikums un tā Saulaines teritoriālā struktūrvienība, PIKC Liepājas Valsts tehnikums, Jelgavas Amatu vidusskola, PIKC Rīgas Tehniskā koledža, Aizkraukles profesionālā vidusskola, Malnavas koledža, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija un Ropažu vidusskola. Desmit no šīm komandām startē arī LMT Elektrokartingu čempionātā.

LMT AA Skolu kartinga kausa un LMT Elektrokartingu čempionāta mērķis ir iedvesmot tehnikumu un vidusskolu audzēkņus motivēti aizpildīt brīvo laiku, izglītot sevi tehniskajā jaunradē, pievērsties autosportam, kā arī papildināt ar nozari saistīto Latvijas izglītības iestāžu mācību programmu bāzi ar aktualitātēm elektropiedziņas jomā.

Foto: Kristaps Antonišķis

Viedokļi

Pievienot komentāru