Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -7 °C Viegls vējš, 1.9 m/s no R
Sestdiena, 2019. gada 23. FebruārisVārda dienu svin: Haralds, Almants

SSC kauss ceļo pie «Ķepām»

Anastasija Miteniece
Šodien Jelgavas sporta hallē noslēdzās Sporta servisa centra (SSC) kausa izcīņa basketbolā. Par čempioniem kļuva komanda «Ķepas», kura ar rezultātu 97:68 uzvarēja «Doks» vienību. Bet 3. vietu izcīnīja «NĪP» komanda, ar rezultātu 83:76 pārspējot «Valauto». Pirmo reizi uzvarētāju komandai pasniegts SSC ceļojošais kauss.

«Kausa izcīņa tradicionāli bija dinamiska un interesanta. Domāju, ka ar katru gadu komandu līmenis tikai pieaug. Četras komandas, kuras cīnījās par godalgām, bija labāko četriniekā arī pēc regulārā turnīra noslēgšanās, tāpēc lielu pārsteigumu, ka tieši tās sadalīs medaļas, nebija,» norāda turnīra organizators Dins Ušvils, papildinot: fināla cīņā par čempionu titulu «Ķepas» un «Doks» rādīja spraigu cīņu, neskatoties uz 20 punktu pārsvaru otrajā puslaikā. «Abām komandām ir liela pieredze, turklāt viņi jau lieliski zina savus pretiniekus spēlē, bet šodien «Dokiem» gluži vienkārši brīžiem negāja no rokas, kā arī bija momenti, kur nozīme bija atsevišķu spēlētāju pieredzei,» tā viņš.

Jāpiebilst, ka finālspēles gaitā sasniegto personīgo piezīmju normas dēļ «Ķepām» otrajā puslaikā nevarēja palīdzēt tās kapteinis Juris Brūveris, bet rezultativitātes rekordu spēlē uzstādīja Jēkabs Rozītis, kurš «Ķepu» sastāvā guva 54 punktus (1p. 8/11 2p. 14/20 3p. 6/12). Spēles otrajā puslaikā viņš priecēja skatītājus ar vairākiem bumbas triecieniem grozā no augšas, tostarp vienreiz saņemot piespēli gaisā. «Viss sanāca viegli un tā, kā tam bija jābūt. Veicu brīvus metienus un jāatzīst, ka īpašu pretestību nejutu,» norāda J.Rozītis. Savukārt viņa komandas biedrs Māris Masaļskis papildina, ka lielākais komandas kritums bija spēlē ar Platones komandu ceturtdaļfinālā, kur «Ķepas» izcīnīja uzvaru vien spēles pagarinājumā, savukārt pēc tam komanda sasparojās un uzrādīja augstus rezultātus. «Turnīrā bijām tiešām komanda un viss izdevās. Protams, liels atbalsts bija arī komandas pamatsastāva spēlētāji, kuri šogad pie mums atgriezās – Mareks Kreicbergs un Edgars Krūmiņš. Viņi bija spēcīgs komandas pastiprinājums gan morāli, gan arī laukumā,» tā viņš.

Sporta Servisa centra direktors Juris Kaminskis papildina, ka ir gandarīts, ka arī šogad cīņā par kausu iesaistījās gan pilsētas, gan novada komandas, tādā veidā veidojot konkurenci un kāpinot sacensību līmeni. «Šogad papildu tradicionālajam kausam, pasniedzām uzvarētājiem arī lielo SSC čempionu ceļojošo kausu – tas turpmāk būs sacensību galvenā trofeja,» uzsvēra J.Kaminskis. Jāpiebilst, ka papildu kausam, pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma naudas balvas 300, 200 un 100 eiro vērtībā.

Turnīrā par rezultatīvāko piespēlētāju atzīts «Ķepu» spēlētājs Juris Brūveris. Visvairāk atlecošās bumbas izcīnīja Edgars Aleksejevs no «Skandija», bet par turnīra rezultatīvāko spēlētāju atzīts Ģirts Pommers.

Čempionu komandas «Ķepas» sastāvā spēlēja: Artis Putniņš, Juris Brūveris, Jānis Gutāns, Oskars Jēkabsons, Ainis Lagzdiņš, Māris Masaļskis, Juris Zakenfelds, Valentīns Matusēvičs, Matīss Rozītis, Mareks Kreicbergs, Jēkabs Rozītis, Artūrs Rudmiezis, Edgars Smirnovs, Edgars Tramdaks, Edgars Krūmiņš.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka šogad par kausu cīnījās deviņas komandas – «Doks», «Kultūra», «Ķepas», «NĪP», «Rokiji», «Platone», «Skandijs», «Vilki» un «Valauto».

Sacensības organizēja Jelgavas Sporta servisa centrs sadarbībā ar biedrību «Basketbola klubs «Jelgava»».

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Video: Māris Martinsons

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti