Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 6 °C Mērens vējš, 6.9 m/s no DR
Pirmdiena, 2019. gada 9. DecembrisVārda dienu svin: Tabita, Sarmīte

Noskaidroti tālmetienu čempionāta dalībnieki

Ilze Knusle
Šodien Jelgavas sporta hallē notika atlase Jelgavas basketbola tālmetienu čempionātam. No 14 dalībniekiem iespēju startēt čempionātā izcīnīja pieci. Labākais pilsētas basketbola tālmetienu izpildītājs tiks noskaidrots 14. aprīlī.

Atlases kārta tika organizēta pēc Eiropas basketbolā zināmā formāta – katrs dalībnieks minūtes laikā izmeta 25 tālmetienus no piecām dažādām pozīcijām – abiem laukuma stūriem, 45 grādu leņķa un no vidus. Katrā pozīcijā bija piecas bumbas, no kurām pēdējā – divu punktu vērtībā. «Tā kā atlases kārtā piedalījās samērā maz dalībnieku, nolēmām, ka ceļazīmi uz čempionātu piešķirsim pieciem dalībniekiem, nevis desmit, kā bija sākotnēji plānots. Trīs līderi bija zināmi uzreiz, bet četriem dalībniekiem bija vienāds punktu skaits – viņi izspēlēja mini turnīru, lai noskaidrotu, kuri divi startēs čempionātā,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv pastāstīja BK «Jelgava» valdes priekšsēdētājs Dins Ušvils.

Jelgavas tālmetienu čempionātam no atlases kārtas kvalificējās Valters Drusts (13 punkti), Rolands Vereščagins (11 punkti), Ervīns Vēveris (11 punkti), Kaspars Caune (10 punkti) un Mārtiņš Dzintars (10 punkti). Vēl par labākā snaipera titulu cīnīsies Jelgavas pilsētas basketbola čempionāta komandu pārstāvji – katra komanda varēja pieteikt divus dalībniekus. No komandas «Ķepas» startēs Juris Brūveris un Edgars Krūmiņš, bet rezervē pieteikts Ainis Lagzdiņš, no komandas «Platone» – Artūrs Dreimanis un Dzintars Bruivers, no komandas «Doks» – Kristaps Vereščagins un Kaspars Kalniņš, no komandas «Valauto» – Jēkabs Roziņš un Jānis Tiltiņš, no komandas «Rokiji» – Ojārs Ciemiņš un Valdis Miķelsons, no komandas «NĪP» – Gatis Gamorja un Ģirts Pommers, no komandas «Skandijs» – Edgars Aleksejevs, no komandas «Vilki» – Gatis Lukaševics un Gunārs Valeinis, bet rezervē pieteikts Oskars Genavs. Komanda «LLU» netiks pārstāvēta, bet komanda «Kultūra» nav pieteikusi pārstāvjus.

Jelgavas labākais tālmetienu izpildītājs tiks noskaidrots 14. aprīlī. Tajā dienā tiks aizvadīts arī Jelgavas pilsētas basketbola čempionāta fināls.

14. aprīļa programma

Pulksten 14:00 – Jelgavas basketbola čempionāta spēle par 3. vietu: «NĪP» – «Rokiji».

Pulksten 15:30 – trīspunktu metienu konkursa 1. kārta.

Pulksten 16:15 – trīspunktu metienu konkursa 2. kārta (5 labākie).

Pulksten 16:30 – trīspunktu metienu konkursa superfināls (2 labākie).

Pulksten 17:00 – Jelgavas basketbola čempionāta spēle par 1. vietu: «Ķepas» – «Doks».

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti