Meklēšanas forma

Skaidras debesis 2 °C Lēns vējš, 3.5 m/s no DR
Sestdiena, 2019. gada 16. FebruārisVārda dienu svin: Jūlija, Džuljeta

Labākais janvāra spēlētājs – BK «Jelgava/LLU» Jēkabs Rozītis

www.jelgavasvestnesis.lv
Par janvāra Latvijas basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas labāko spēlētāju atzīts BK «Jelgava/LLU» centra spēlētājs Jēkabs Rozītis. 32 gadus vecais Jelgavas komandas basketbolists janvārī palīdzēja komandai uzvarēt visās sešās aizvadītajās spēlēs.

Latvijas Basketbola savienība informē, ka J.Rozītis vidēji katrā spēlē janvārī laukumā pavadījis vairāk nekā 30 minūtes, gūstot 17,2 punktus, izcīnot 10,5 atlēkušās bumbas, bloķējot trīs pretinieku metienus un sakrājot lietderības koeficientu 22,3.

Ekspresintervijā Latvijas Basketbola savienībai J.Rozītis, kurš šobrīd ir komandas līderis, atzīst, ka ar savu sniegumu ir apmierināts. «Labi sākām, labi turpinām. Esam vinnējuši tuvākos konkurentus un centīsimies nosargāt pozīcijas, lai izslēgšanas turnīrā būtu mazliet vieglāk – pretī stātos ne tik stipri pretinieki un mēs varētu izmantot sava laukuma priekšrocības,» atzīst basketbolists.

Jāpiebilst, ka J.Rozītis pēc 12 sezonām augstākajā līgā, spēlējot sešu dažādu komandu sastāvos, šogad ir pakāpies zemāk – uz 2. divīziju. Basketbolists to izskaidro ar to, ka vasarā ilgi nebija skaidrības par iespējām spēlēt. «Tad arī nolēmu, ka kaut kas dzīvē ir jāmaina. Jelgava bija labs variants. Dzīves ritms, protams, ir savādāks. Nav tik daudz treniņu, nevaru atļauties tikai spēlēt. Pagaidām vēl nav tā, ka no astoņiem līdz pieciem būtu iejūdzies nepārtrauktos darbos, bet kaut ko padaru gan. Arī citi puiši darbojas līdzīgā režīmā – kurš strādā, kurš mācās,» stāsta J.Rozītis.

Jelgavas komanda pērn uzvarēja LBL 2. divīzijas čempionātā, un J.Rozītis atzīst, ka arī šogad tas ir komandas mērķis. «Jā, visi grib to atkārtot, neviens nebūs priecīgs, ja paliksim zemāk,» nosaka J.Rozītis.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti