Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -3 °C Lēns vējš, 4.6 m/s no D-DA
Trešdiena, 2019. gada 11. DecembrisVārda dienu svin: Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Izcīna ceļazīmi uz Masters turnīru Saūda Arābijā

Ritma Gaidamoviča
Latvijas izlases 3x3 basketbola komanda «Riga Ghetto», kuras sastāvā spēlē arī jelgavnieks Edgars Krūmiņš, nedēļas nogalē Filipīnu galvaspilsētā Manilā 3x3 Challenger seriāla turnīrā izcīnīja uzvaru un ceļazīmi uz pasaules tūres posmu «Jeddah Masters» un 15 000 ASV dolāru nauda balvu. «Jeddah Masters» 18. un 19. oktobrī notiks Saūda Arābijā.

Jāpiebilst, ka Challenger sērijas turnīrā Filipīnās kopā ar E.Krūmiņu, Kārli Lasmani un Nauri Miezi šoreiz spēlēja Artūrs Strēlnieks, kurš aizstāja Eiropas čempionātā kāju savainojušo Agni Čavaru, informē basket.lv.

Grupas turnīra pirmajā spēlē rīdzinieki ar 17:13 pārspēja Čehijas komandu «Humpolec», bet otrajā ar 22:15 – mājinieku komandu «Balanga», izcīnot pirmo vietu grupā un iekļūstot izslēgšanas turnīrā. Ceturtdaļfinālā rīdzinieki ar 21:19 pārspēja Melburnas vienību (Austrālija), bet pusfinālā ar 16:15 – Ulanbatoras basketbolistus (Mongolija). Finālspēlē Latvijas komanda tikās ar Francijas «Lyon». Finālspēlē rīdzinieki gandrīz visu laiku bija vadībā, tomēr Francijas komandas pretestību līdz galam salauzt neizdevās – 5:1 un 5:5, 9:5 – 10:10, 19:13 – 19:18, 20:18 un 20:20. Punktu spēlei pielika N.Mieža garāmgājiens – 21:20 un nopelnītas tiesības spēlēt Masters turnīrā Saūda Arābijā.

«Protams, ir liels prieks par uzvaru, taču jāatzīst, ka tā nenāca viegli. Mums ir svarīgs rezultāts visās pasaules tūres sacensībās, jo no tām ir atkarīgs kopvērtējums. Šobrīd pēc aizvadītajiem turnīriem, pasaulē ieņemam 2. vietu. Jāatzīst, ka ir jūtams nogurums, jo sezona sākās jau aprīlī un teju ja ne katru, tad katru otro nedēļu esam sacensībās citā pasaules malā. Bet šobrīd šķiet, ka 3x3 basketbola pasaules sezona ir izdevusies laba,» atzīst E.Krūmiņš.

Jāpiebilst, ka par šī turnīra vērtīgāko spēlētāju atzīts komanda «Riga Ghetto» spēlētājs K.Lasmanis.

Pasaules tūres posms «Jeddah Masters» Saūda Arābijā notiks 18. un 19. oktobrī. Tas būs pēdējais Masters seriāla turnīrs pirms lielā fināla Japānā.

«Riga Ghetto» komanda šosezon jau izcīnījusi 1. vietu «World Tour Masters» turnīros Dohā un Prāgā, kā arī 2. vietu Čengdu un Debrecenā.

Foto: basket.lv

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti