Meklēšanas forma

Lietus 4 °C Mērens vējš, 6 m/s no D-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

BK «Jelgava/LLU» turnīra tabulas līderus uzveikt neizdodas

Ilze Knusle
Šovakar BK «Jelgava/LLU» Jelgavas sporta hallē uzņēma Latvijas basketbola līgas 2. divīzijas turnīra tabulas līderus BK «Kandava/Compor». Spraigā spēlē jelgavnieki zaudēja ar rezultātu 76:82. Kamēr basketbolisti cīnījās laukumā, komandu līdzjutēji tribīnēs sarīkoja īstas bungu un trokšņa sacensības.

Spēli pārliecinošāk iesāka viesi, un, kad pēc nospēlētām nepilnām piecām minūtēm rezultāts uz tablo bija 2:10, mūsu komandas galvenais treneris Gatis Justovičs pieprasīja pārtraukumu. Pēc tām mājinieki nedaudz savācās, tomēr ceturtdaļu noslēdza ar mīnus septiņi – 11:18.

Otrās ceturtdaļas sākumā aptuveni pusotras minūtes laikā jelgavnieki saņēma četras komandas piezīmes, kas nedaudz spēlētājus izsita no ritma, tomēr šis kritiens tika pārvarēts – pie rezultāta 20:22, pietuvojoties tikai viena groza attālumā, minūtes pārtraukums bija nepieciešams kandavniekiem. Pēc pārtraukuma viesi savu pārsvaru palielināja, un puslaiks noslēdzās ar rezultātu 37:45, jelgavniekiem esot iedzinējos ar mīnus 8.

Otrajā puslaikā mājinieki demonstrēja saturīgāku sniegumu, bet rezultāta starpība īpaši nemainījās, un trešā ceturtdaļa noslēdzās ar mīnus 11 – rezultāts uz tablo rādīja 50:61 BK «Kandava/Compor» labā.   

Ceturtajā ceturtdaļā jelgavnieki atkal pievilka līdz mīnus 6, bet tad sekoja divas veiksmīgas epizodes kandavniekiem, un jau mīnus 10. Pēdējās divas spēles minūtes bija ļoti spraigas – jelgavnieki centās atspēlēs sešu punktu deficītu, cīnījās līdz galam, tomēr spēle tā arī noslēdzās ar rezultātu 76:82.

Jelgavnieku rindās rezultatīvākais spēlētājs ar 30 gūtiem punktiem bija Jānis Bērziņš. 17 punktus guva Andris Justovičs, 11 – Armands Seņkāns.

«Ja mēs šodien būtu nospēlējuši savā līmenī, būtu uzvarējuši šajā spēlē,» uzskata komandas kapteinis A.Justovičs, norādot, ka jelgavnieki pieļāva daudz kļūdu, zaudēja pretiniekiem arī cīņā par atlekušajām bumbām. «Jā, kandavnieki šobrīd ir turnīra līderi, bet nevarētu teikt, ka viņu sniegums ir stipri labāks par citu komandu spēli. Šovakar viņi spēlēja haotiski, skrien un met basketbolu, un mēs skrējām līdz. Mums tikai vajadzēja viņus piebremzēt, un uzvara būtu mūsu,» tā A.Justovičs. Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka iepriekšējā spēlē pret «Gulbenes bukiem» mūsu komandas kapteinis Salvis Mētra guva ceļa traumu. Pēc neoficiālas informācijas, viņam ir plīsušas krusteniskās saites. Kapteiņa prombūtnē viņa pienākumus Jelgavas komandā pildīs A.Justovičs.

Nākamā spēle jelgavniekiem būs 15. janvārī pulksten 20 izbraukumā pret «Bauskas BJSS/Sc Mēmele».

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti