Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 13 °C Viegls vējš, 2 m/s no D-DR
Otrdiena, 2019. gada 20. AugustsVārda dienu svin: Bernhards, Boriss, Rojs

BK «Jelgava/LLU» pārspēj «RSU» ar tādu pašu rezultātu kā pirmajā spēlē

Ilze Knusle
Šovakar Jelgavas sporta hallē BK «Jelgava/LLU» Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas ietvaros tikās ar «RSU». Šī bija komandu otrā tikšanās reize šosezon, un jelgavnieki arī šoreiz bija pārāki – 82:69. Zīmīgi, ka arī pirmā komandu spēle noslēdzās tieši ar tādu pašu rezultātu.

Šovakar jelgavnieki jau sākumā izvirzījās vadībā – ja pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar piecu punktu pārsvaru 22:17, tad otrās ceturtdaļas laikā mājinieku pārsvars gandrīz četrkāršojās un puslaika pārtraukumā komandas devās ar rezultātu 52:33. Trešajā ceturtdaļā viesiem izdevās starpību nedaudz samazināt – 65:53 –, un apmēram ar tikpat lielu starpību spēle arī noslēdzās: 82:69 un plus 13 jelgavniekiem.

BK «Jelgava/LLU» sastāvā rezultatīvākais ar 15 punktiem šovakar bija Armands Seņkāns, pa 13 punktiem guva Jānis Bērziņš un Toms Bitītis, 12 punkti – Kasparam Neimanim. Ja iepriekšējā komandu tikšanās reizē nopietnas problēmas jelgavniekiem sagādāja «RSU» spēlētājs Rihards Ginters, kurš guva 30 punktus, tad šodien mājiniekiem izdevās viņu noturēt uz 13 punktiem.

«Šajā spēlē galvenais uzdevums bija uzlabot komandas sniegumu aizsardzībā, un tas ar lielu cīņassparu un gribasspēku arī izdevās. Tāpat šajā spēlē puišiem nevienu brīdi nenoplaka azarts, un bija skatāms labs komandas basketbols. Mums bija arī daudz brīvu metienu, kas neiekrita – ja pretinieki ļauj izpildīt brīvus metienus, tas ir jāizmanto un jāmet ir,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv norāda BK «Jelgava/LLU» galvenais treneris Gatis Justovičs. Viņš piebilst, ka šodien komandai nevarēja palīdzēt Kalvis Krūmiņš un Uldis Feldmanis, kuram ir ceļa trauma.

Nākamā Latvijas basketbola līgas 2. divīzijas spēle BK «Jelgava/LLU» būs 10. novembrī pulksten 17 izbraukumā pret «Ventspils Augstskolu». Pirmajā komandu savstarpējā spēlē ar 77:60 uzvarēja jelgavnieki.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Video: Māris Martinsons

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti