Meklēšanas forma

Lietus 21 °C Lēns vējš, 4.1 m/s no DA
Pirmdiena, 2019. gada 19. AugustsVārda dienu svin: Melānija, Imanta

BK «Jelgava/LLU» pārliecinoši uzvar «LU/BS Rīga»

Ilze Knusle
BK «Jelgava/LLU» aizvadījis pirmspēdējo regulārā čempionāta spēli, šovakar Jelgavas sporta hallē uzņemot «LU/BS Rīga». Mājinieki izcīnīja pārliecinošu uzvaru – ar rezultātu 99:76 (24:17, 31:19, 20:23, 24:17).

Spēles pirmo ceturtdaļu rezultatīvāk iesāka jelgavnieki, panākot deviņu punktu pārsvaru, tomēr pretinieki pēdējās sekundēs divus punktus atspēlēja, par spīti jelgavnieku basketbolista Kaspara Neimaņa mēģinājumam patraucēt. Otrās ceturtdaļas sākumā viesi pietuvojās līdz viena punkta deficītam, bet jelgavnieki tuvāk pretiniekus nepielaida, puslaikā dodoties jau ar plus 19 – rezultāts uz tablo rādīja 55:36 jelgavnieku labā.

Pēc pārtraukuma komandas savā izpildījumā neko radikāli neizmainīja, vienīgi jelgavnieki vēl mazliet palielināja pārsvaru, principā jau izšķirot spēles likteni – trešā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 75:59 un jelgavnieku 26 punktu pārsvaru. Pēdējā ceturtdaļā aktualizājās jautājumi – ar kādu rezultātu spēle noslēgsies un vai jelgavnieki gūs simts punktus. 3 minūtes un 23 sekundes līdz spēles beigām mājiniekiem bija jau 93 punkti, minūtes laikā jelgavnieki iemeta piecus punktus, tomēr atlikušajā laikā – divās minūtēs un 23 sekundēs – sasniegt trīsciparu skaitli uz tablo tā arī neizdevās – bumba spītīgi nevēlējās krist grozā no spēles. Tiesa, Adrians Ganuļēvičs izpelnījās tiesības mest divus soda metienus, un, realizējot abus, būtu simts, tomēr Adrians trāpīja tikai vienu sodiņu. Spēle noslēdzās ar rezultātu 99:76.

BK «Jelgava/LLU» rindās rezultatīvākais bija Armands Seņkāns ar 20 punktiem, 19 punktus guva Reinis Avotiņš, 18 punkti – Jānim Bērziņam. Jāpiebilst, ka R.Avotiņam šovakar double-double – viņš izcīnīja arī 11 atlēcošās bumbas.

«Spēlētājiem šodien bija uzdoti konkrēti uzdevumi, kurus izpildīt visas 40 minūtes viņi nespēja. Tas atkal ir koncentrēšanās trūkums – šāda veida spēlēs, kāda bija šovakar, būtiskākais ir noturēt uzmanību arī pie plus 20 punktiem, jo izslēgšanas spēlēs pretinieki kļūdas nepiedos,» vērtē BK «Jelgava/LLU» galvenais treneris Gatis Justovičs. «Rezultāts man kā trenerim nav tik būtisks – nav svarīgi, 60 vai 80, galvenais, lai ir vismaz par vienu punktu vairāk nekā pretiniekiem. Bet, ja es būtu spēlētājs, noteikti sevi šaustītu, vai izdarīju visu, ko varēju, un kāpēc gandrīz divarpus minūtēs nespējām gūt grozu.»

Šīs kārtas pēdējā spēle mūsu komandai būs 8. martā pulksten 20 Jelgavas sporta hallē pret BK «Valmiera Glass/ViA 2».

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti