Meklēšanas forma

Skaidrs laiks -3 °C Viegls vējš, 1.9 m/s no R
Pirmdiena, 2019. gada 21. JanvārisVārda dienu svin: Agnese, Agnija, Agne

BK «Jelgava/LLU» atzīst «Ventspils Augstskolas» pārākumu

Ilze Knusle
Šovakar BK «Jelgava/LLU» izbraukumā aizvadīja Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas spēli ar «Ventspils Augstskolas» komandu. Ar rezultātu 94:87 spēlē uzvarēja ventspilnieki.

Pirmā ceturtdaļa ritēja punkts punktā, tomēr tās izskaņā jelgavniekiem izdevās iekrāt četru punktu pārsvaru – 24:20. Otrajā ceturtdaļā pēc nospēlētām trīs minūtēm mājiniekiem izdevās izlīdzināt rezultātu un izvirzīties vadībā, bet jelgavnieki vadību ātri atguva, tomēr, noslēdzoties ceturtdaļai, mūsējie jau bija iedzinējos ar mīnus septiņiem punktiem – 42:49. Trešajā ceturtdaļā komandas šķīra 6–8 punkti, tomēr tās izskaņā jelgavnieki pietuvojās līdz trīs punktu deficītam – ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 67:70. Pēdējā ceturtdaļā jelgavnieki atspēlējās līdz mīnus viens, tomēr 2 minūtes un 36 sekundes līdz spēles beigām studenti jau bija deviņus punktus priekšā. Jelgavniekiem padevās vairākas veiksmīgas epizodes, un 56 sekundes līdz spēles beigām bija vairs tikai mīnus divi, tomēr pēdējā minūtē viss sagriezās kājām gaisā, un spēle noslēdzās ar 94:87 mājinieku labā.

BK «Jelgava/LLU» rindās 17 punktus guva Toms Bitītis un Andris Justovičs, pa 12 punktiem – Jānim Bērziņam un Kalvim Krūmiņam, 10 punkti – Armandam Seņkānam.

«Ja godīgi, uzskatu, ka mēs šodien nemaz nebijām pelnījuši uzvarēt, jo tā, kā mēs nospēlējām pirmo puslaiku aizsardzībā, ielaižot 49 punktus pret stundentiem, – tā nedrīkst spēlēt. Tie mīnus septiņi punkti pirmā puslaika izskaņā bija kā sitiens pa seju, bet mums jau bija pārliecība, ka atspēlēsimies. Tomēr veiksme ir jānopelna,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv spēli komentē BK «Jelgava/LLU» kapteinis Salvis Mētra. Viņš norāda, ka ar spēli uzbrukumā komandai viss bija kārtībā, bet aizsardzība nebija līmenī. «Komanda nebija kārtīgi noskaņojusies, lai spēlētu aizsardzībā ar pilnu atdevi. Domāju, būtu četras piecas veiksmīgas epizodes aizsardzībā, un mēs būtu varējuši spēli uzvarēt. Tomēr labāk, lai kritumi ir sezonas sākumā un kopā mums pakāpeniski izdodas izlabot savas kļūdas, kāpjot augstāk, nevis kā pagājušajā sezonā – iesākām ļoti labi, bet uz beigām pietrūka jaudas un sākām slīdēt lejā,» tā komandas kapteinis.

Nākamā Latvijas basketbola līgas 2. divīzijas spēle BK «Jelgava/LLU» būs 13. novembrī pulksten 18 izbraukumā pret «Biznesa augstskolu «Turība»».

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti