Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 1 °C Mērens vējš, 5.8 m/s no D-DA
Ceturdiena, 2019. gada 12. DecembrisVārda dienu svin: Otīlija, Iveta

BK «Jelgava/LLU» atkal sezonu sāk ar simtu

Ilze Knusle
Šovakar Jelgavas sporta hallē BK «Jelgava/LLU» aizvadīja savu pirmo «Ramirent» Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas spēli, ar 102:60 pārspējot «Liepāja/LSSS». Scenārijs ļoti līdzīgs kā bija aizvadītajā sezonā – pirmā sezonas spēles mājās, pret Liepājas komandu un uz tablo sasniegts trīsciparu skaitlis.

Spēli komandas iesāka diezgan bikli un apmainījās gan ar neprecīziem uzbrukumiem, gan ar kļūdām, gan ar pārķertām bumbām, un, lai atklātu rezultātu, bija nepieciešamas gandrīz divas minūtes – pirmo punktu no soda metiena līnijas guva BK «Jelgava/LLU» spēlētājs Toms Bitītis. Punkti komandām krājās gausi, un ceturtdaļas vidū uz tablo rādīja vien 9:5 mājinieku labā. Turklāt jelgavnieki jau bija sasnieguši piezīmju normu. Tad pāris precīzi tālmetieni jelgavniekiem ļāva iekrāt komfortablu pārsvaru, un ceturtdaļa noslēdzās ar 28:10. Šajā ceturtdaļā jelgavnieku rindās uguņoja Kaspars Neimanis, gūstot 11 punktus. Otrajā ceturtdaļā mājinieku pārsvars auga, un pēc nospēlētām piecām minūtēm mums iekrāto punktu bija jau divreiz vairāk nekā pretiniekiem – 44:20. Turpinot spēlēt rezultatīvi un disciplinēti, pārtraukumā pēc puslaika komandas devās ar rezultātu 56:31 mājinieku labā.

Atgriežoties pēc pārtraukuma, komandas atkal spēlēja mazrezultatīvi un pieļāva daudz kļūdu, un piecu minūšu laikā jelgavnieki guva tikai 6 punktus, bet liepājnieki – 5. Vēlāk spēlē labi iegāja mūsu komandas jaunpienācējs Valdis Miķelsons, kurš guva 9 punktus un palīdzēja komandai pārtraukumā doties jau ar ievērojamu pārsvaru – 80:43. Pēdējā ceturtdaļā rezultāts atkal auga samērā lēni, tomēr trīs minūtes pirms spēles beigām jelgavnieki bija sasnieguši 91 punktu, un radās jautājums: vai atkārtosies 2018./2019. gada sezonas atklāšanas spēles scenārijs un jelgavnieki mājas spēlē pret liepājniekiem gūs simtu? Nerezultatīvs, bet «Oskara» cienīgs uzbrukums, kurā Andris Justovičs ātrajā gājienā pie groza pazaudēja bumbu, bet to notvēra cits mūsu komandas jaunpienācējs Armands Ginters un izpildīja samocītu metienu pāri pakritušajam Andrim, jau gandrīz pārsvītroja visas cerības uz simtu, tomēr pašā spēles izskaņā A.Justovičs guva divus ātrus tālmetienus, un BK «Jelgava/LLU» uz tablo pārsniedza simts punktu robežu, izsaucot īstu ovāciju vētru tribīnēs.

«Sākumā bijām nedaudz uztraukušies, bet tas ir saprotams, jo tomēr pirmā sezonas spēle – spēlētājiem vēl jāpierod vienam pie otra, jāpierod pie trenera zīmējuma. Tomēr rezultāts apliecina, ka šajā spēlē mēs bijām labāki par pretiniekiem,» pēc spēles portālam www.jelgavasvestnesis.lv norādīja komandas kapteinis Jānis Bērziņš. Viņš atzīst, ka komandas jaunpienācēju sniegums šovakar bija labs, īpaši uzteicot V.Miķelsonu. «Mums viss vēl priekšā – šī bija tikai pati pirmā spēle. Noteikti cīnīsimies katrā spēlē un, cerams, sezonas beigās arī par medaļām,» rezumē kapteinis.

Nākamā spēle BK «Jelgava/LLU» būs 9. oktobrī pulksten 20 izbraukumā pret «BJBS Rīga centrs».

 

Spēles statistika

«Jelgava/LLU»–«Liepāja/LSSS» 102:60 (28:10, 28:21, 24:12, 22:17)

«Jelgava/LLU»: A.Ginters 12, A.Ganuļevičs 7, E.Satovskis, T.Bitītis 3, R.Enģelis 14, V.Miķelsons 13, J.Bērziņš (K), A.Seņkāns 8, K.Neimanis 14, A.Justovičs 19, K.Krūmiņš 12.

«Liepāja/LSSS»: K.Pūlītis, T.Liepiņš 3, E.Ivanovs, R.J.Bomis, U.Vārna 13, K.Matisons 8, R.Frāms, R.Ķuze 13, M.Rozdobudko 11, K.Šenbergs 3, G.Jakubauskis 9.

 

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Video: Māris Martinsons

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti