Meklēšanas forma

Apmācies -4 °C Lēns vējš, 3.7 m/s no R-DR
Sestdiena, 2019. gada 23. FebruārisVārda dienu svin: Haralds, Almants

Basketbolisti pārbaudes spēlē piekāpjas limbažniekiem

Ilze Knusle
BK «Jelgava/LLU», gatavojoties startam Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijā, piektdienas vakarā Jelgavas Sporta hallē aizvadīja pārbaudes spēli pret citu LBL 2 komandu – OC «Limbaži». Ar rezultātu 85:89 uzvarēja viesi.

Vēl pirms spēles BK «Jelgava/LLU» galvenais treneris Gatis Justovičs portālam www.jelgavasvestnesis.lv norādīja, ka pārbaudes spēle būs pirmais atskaites punkts šajā gatavošanās procesā, kas parādīs kļūdas un pie kā vēl jāpiestrādā. «Komanda trenējas tiekai trīs nedēļas, tāpēc spēle bija haotiska un ar kļūdām aizsardzībā, bet tas bija gaidāms. Līdz sezonas sākumam atsevišķiem spēlētājiem jāatgūst fiziskā forma, bet komandai kopumā jāsaprot, ko es no viņiem gribu, kā jāspēlē, un tad būs arī rezultāts,» treneris teica pēc pārbaudes spēles. Viņš norāda, ka LBL 2 lielākā daļa komandu spēlē ļoti ātru basketbolu, tāpēc arī likumsakarīgi, ka ir daudz kļūdu, bet šovakar jelgavniekiem protokolā atzīmētas tikai astoņas kļūdas, kas ir labs rādītājs – pagājušajā sezonā vidēji spēlē bijušas ap 20 kļūdu.

Jau nākamajā nedēļas nogalē komanda aizvadīs pārbaudes turnīru Kandavā. Savukārt LBL 2. divīzijas jaunās sezonas sākums BK «Jelgava/LLU» paredzēts 5. oktobrī pulksten 20,  savā laukumā Jelgavas Sporta hallē uzņemot Liepājas komandu. Pirmo spēļu apli LBL 2 Jelgavas komanda aizvadīs B apakšgrupā, kurā izspēlēs pa divām spēlēm ar katru no pārējām grupas komandām: «BA «Turība»», «Līvānu stikls», «Ventspils Augstskola», «Liepāja», «RSU», «DSN».

Šobrīd BK «Jelgava/LLU» sastāvā ir spēlētāji, kas palikuši no iepriekšējās sezonas – Andris Justovičs, Toms Bitītis, Jānis Bērziņš, Kalvis Krūmiņš, Jānis Atelbauers, Uldis Feldmanis, Emīls Kravinskis, Kaspars Neimanis, Maksims Husko, klāt pienācis centra spēlētājs Reinis Jānis Avotiņš, atgriezies Armands Seņkāns, pievienojušies Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi Rimants Eņģelis un Adrians Ganuļēvičs. Kapteiņa pienākumus tāpat kā pērn pildīs Salvis Mētra.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti