Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Lēns vējš, 4.2 m/s no DA
Trešdiena, 2019. gada 20. NovembrisVārda dienu svin: Anda, Andīna, Vigo

Basketbola čempionātā startēs desmit komandas

Ilze Knusle
Šosvētdien, 10. februārī, sāksies Jelgavas pilsētas čempionāts basketbolā, kurā šogad startēs desmit komandas.

Čempionātā piedalīsies visas deviņas komandas, kas startēja Jelgavas kausa izcīņā basketbolā – «Ķepas», «Doks», «NĪP», «Valauto», «Skandijs», «Rokiji», «Kultūra», «Platone», «Vilki» –, un viena jaunpienācēja – «LLU» komanda.

«Pirms čempionāta rīkojām komandu pārstāvju sapulci, kurā pārrunājām aktuālos jautājumus. Izskanēja priekšlikums vēl stingrāk noteikt, ko spēlētāji drīkst un nedrīkst darīt laukumā, un paredzēt soda sankcijas par nesportiskām darbībām,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv stāsta čempionāta organizatoru BK «Jelgava» valdes priekšsēdētājs Dins Ušvils, piebilstot, ka čempionāta nolikumā iestrādātas atbilstošas izmaiņas. Citu iebildumu vai priekšlikumu neesot bijis.

Jāatgādina, ka Jelgavas čempionātā aizliegts piedalīties Latvijas basketbola līgas 1. divīzijas vai citu valstu augstākās līgas spēlētājiem, bet komandā drīkst būt viens Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas spēlētājs.

Aktuālā informācija – spēļu kalendārs, turnīra tabula un statistika – par čempionātu būs pieejama mājaslapas www.basket.lv sadaļā «Turnīri», apakšsadaļā «Jelgavas čempionāts».

Turnīru organizē BK «Jelgava» sadarbībā ar Jelgavas Sporta servisa centru. Tā mērķis ir veicināt spēlētāju sportiskās meistarības un fiziskās sagatavotības attīstību, kā arī popularizēt amatieru basketbolu Jelgavā un nodrošināt iedzīvotāju iesaistīšanos aktīvās, regulārās sporta nodarbībās.

Jāatgādina, ka 2018. gadā par Jelgavas pilsētas čempioniem basketbolā kļuva komanda «Ķepas»: Artis Putniņš, Juris Brūveris, Jānis Gutāns, Oskars Jēkabsons, Ainis Lagzdiņš, Māris Masaļskis, Valentīns Matusēvičs, Matīss Rozītis, Jēkabs Rozītis, Artūrs Rudmiezis, Edgars Smirnovs, Edgars Tramdaks, Juris Zakenfelds.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti