Meklēšanas forma

Skaidras debesis -6 °C Viegls vējš, 3.3 m/s no ZA
Ceturdiena, 2019. gada 21. FebruārisVārda dienu svin: Eleonora, Ariadne

3x3 basketbolisti uzvar Horvātijā

Ilze Knusle-Jankevica
Latvijas 3x3 basketbola komanda ar jelgavnieku Edgaru Krūmiņu sastāvā uzvarējusi «Challenger» sērijas turnīrā Horvātijas pilsētā Lipikā.

«Dienā, kad ieradāmies, jau aizvadījām pirmās spēles. Lai gan nebija viegli, uzdevumu izpildījām un tikām ārā no grupas,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv stāsta E.Krūmiņš, piebilstot, ka tikai tad komanda tikusi pie atpūtas. Uz izslēgšanās spēlēm komanda devusies jau ar citu noskaņojumu, un rezultātā – uzvara turnīrā. «Šajā turnīrā piedalījās daudzas spēcīgas pasaules komandas, tāpēc esam priecīgi par šo sasniegumu. Uzvara mums bija ļoti vajadzīga arī, lai atgūtu pārliecību, jo pēdējos turnīros neveiksmīgi aizvadījām izšķirošas spēles,» norāda sportists.

Komandā spēlēja Nauris Miezis, Kārlis Pauls Lasmanis, Agnis Čavars un E.Krūmiņš. Jāatgādina, ka E.Krūmiņš tikai nesen atgriezās laukumā pēc ceļa traumas, un, kā norāda sportists, ar katru turnīru jūtas arvien labāk un psiholoģiski drošāks.

Uz dažām dienām sportisti atgriezīsies Latvijā, bet jau ceturtdien dosies uz Franciju, kur piedalīsies Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā (finālturnīrs septembra vidū notiks Bukarestē).

Tā kā pārcelts Jelgavas 3x3 starptautiskā turnīra norises datums no 30. jūnija uz 14. jūliju, visticamāk, tajā startēs un punktus valstij pasaules reitingā krās arī E.Krūmiņa pārstāvēta komanda.

Foto: no komandas arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti