Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 17 °C Mērens vējš, 5.5 m/s no R-ZR
Sestdiena, 2019. gada 25. MaijsVārda dienu svin: Anšlavs, Junora

3x3 basketbola turnīra Jelgavas posms pārcelts uz 14. jūliju

www.jelgavasvestnesis.lv
Turnīra organizatori informē, ka 30. jūnijā paredzētais starptautiskais 3x3 basketbola turnīra posms Jelgavā tiek pārcelts uz 14. jūliju. Norises vieta gan paliek tā pati – laukums pie Zemgales Olimpiskā centra (ZOC). Turnīra sākums – pulksten 12.

Jelgava ir viena no piecām pilsētām Latvijā, kur šovasar notiks Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola Pasaules tūres kvalifikācijas sacensības. Sestdien, 14. jūlijā, laukumā pie ZOC notiks «Ghetto Basket» turnīrs, kurā Pro grupas uzvarētājs saņems ceļazīmi uz Challenger turnīru Ventspilī.

Jelgavā sacensības notiks septiņās grupās: U-12, U-14, U-16 puiši, U-16 meitenes, sievietes, amatieri un Pro. «Dalībnieki, kuri vecāki par 16 gadiem, izvērtējot savas spējas un prasmes, paši var izvēlēties – startēt amatieru vai Pro grupā. Vienīgais kritērijs – basketbolisti, kuri pēdējās desmit sezonās spēlējuši Latvijas Basketbola līgas 1. divīzijā vai pēdējās trīs sezonās 2. divīzijā, amatieru grupā spēlēt nedrīkst,» norāda organizatoru pārstāve Sanda Gertnere.

Pieteikties turnīram var mājaslapā play.fiba3x3.com vai sacensību dienā klātienē no pulksten 11 līdz 12. Būtiski, ka dalībniekiem, kuri sasnieguši 13 gadu vecumu, jābūt paša izveidotam spēlētāja profilam FIBA 3x3 basketbola sacensību sistēmā play.fiba3x3.com. Dalības maksa Pro un amatieru grupā ir desmit eiro no komandas, bet pārējās grupās – seši eiro.

Starts sacensībām pie ZOC tiks dots pulksten 12. Basketbolisti vienlaikus sacentīsies deviņos laukumos. Viens no tiem būs centrālais laukums, kurā notiks Pro grupas spēles. «Var teikt, ka šajā laukumā norisināsies galvenie turnīra notikumi – augstāka līmeņa un skatāmākas spēles, dažādi priekšnesumi –, tāpēc pie tā būs skatītāju tribīnes un uzstādīts ekrāns,» tā S.Gertnere. Plānots, ka pulksten 17 sāksies Pro grupas pusfināla spēles, pēc tam būs fināls. Skatītājiem un atbalstītājiem ieeja pasākumā – bez maksas.

Foto: publicitātes, Roberts Sils

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti