Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 6.7 m/s no DA
Sestdiena, 2019. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

Badmintonu spēlē arī Jelgavas 4. vidusskolā

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavā ir par vēl vienu skolu vairāk, kur skolēniem regulāri notiek badmintona fakultatīvās nodarbības. Jelgavas 4. vidusskolā badmintonu skolēni pēc stundām bezmaksas var spēlēt katru pirmdienu, no pulksten 15.15 līdz 16.30. Skolas sporta zālē šobrīd ir izkārtojami trīs badmintona laukumi.

Badmintona nodarbības Jelgavas 4. vidusskolā vada sākumskolas skolotāja Ilze Miklaševica, kura 2016. gada 27. oktobrī kopā ar citiem Jelgavas sporta skolotājiem piedalījās Pasaules badmintona federācijas skolu programmas «Shuttle time» skolotāju seminārā Jelgavā, kas tika organizēts sadarbībā ar Jelgavas Sporta servisa centru.

Jelgavas 4. vidusskola ir saņēmusi arī «Shuttle time» badmintona inventāru – 4 tīklus, 16 badmintona raketes un 4×6 badmintona bumbiņas. Badmintona inventāru no Jelgavā dzīvojošā Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretāra Kristiana Rozenvalda oficiāli saņēma ne tikai jaunā badmintona pulciņa vadītāja, bet arī Latvijas Gada Sporta skolotāja Nataļja Gorškova, kura strādā šajā skolā un ir badmintona pulciņa izveidošanas iniciatore.

Jāatzīmē, ka Jelgavas 4. vidusskolā jau mācās Latvijas jaunatnes čempionātos startējušie jaunieši, tai skaitā vairākkārtējs Latvijas čempions Pauls Eliass Rozenvalds, kā arī Elīza Paula Rozenvalde, Mariss Sustrups, Henrijs Dorbe un Lenija Slivjuka.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti