Meklēšanas forma

Spēcīgs lietus 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZA
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Badmintons arī Jelgavas 6. vidusskolā

www.jelgavasvestnesis.lv
Sākot ar 7. oktobri, trešdienās no 14.40 līdz 16.10 Jelgavas 6.vidusskolas sporta zālē notiks badmintona nodarbības, kurās bezmaksas varēs piedalīties gan skolas skolēni, gan skolotāji un vecāki. Līdz šim badmintona nodarbības Jelgavā notika tikai LLU Sporta centrā.

29. septembrī Jelgavas 6. vidusskolas vecāku sapulcē Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds pasniedza skolas direktorei Ilzei Arbidanei Pasaules badmintona federācijas skolu programmas «Shuttle time» badmintona inventāra komplektu – 16 raketes, 4 tīkli un 4×6 badmintona bumbiņas.

Lai spēlētu badmintonu, nepieciešama zāle ar krāsotām, līmētām vai iezīmētām līnijām, 155 cm augstumā nostiprināts tīkls, badmintona raketes un badmintona bumbiņas. Sporta zālē, kurā ietilpst basketbola laukums, var ietilpināt vismaz 4 badmintona laukumus. Turklāt, badmintona laukumu var iekārtot ne tikai sporta zālē, bet arī skolas aktu zālē, kā arī vestibilā, ja to ļauj griestu augstums. Badmintona laukuma izmēri ir 13,4 x 6,10 metri.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti