Meklēšanas forma

Spēcīgs lietus 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZA
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Badmintona sezonas noslēguma pasākums – pirms Jāņiem

www.jelgavasvestnesis.lv
21. jūnijā no pulksten 16 līdz 20 LLU Sporta namā notiks Vasaras saulgriežu turnīrs badmintonā, kurā piedalīties aicināti gan Jelgavas pieaugušie un jaunieši, gan arī LLU studenti, kā arī spēlētāji no citām vietām.

Vasaras saulgriežu turnīram var pieteikties līdz 21. jūnija pulksten 14, rakstot pa e–pastu jbk@jbk.lv vai zvanot pa tālruņa numuru 26624466.

Pietiekumā būtu arī jānorāda, vai spēlētājs uz turnīru var ierasties jau pulksten 16, vai tikai pulksten 18. Turnīra rīkotāji respektēs, ka 21. jūnijs daudziem ir ierastā garuma darba diena un ne visi var paspēt ierasties Jelgavā uz turnīra sākumu.

Vasaras saulgriežu turnīrā plānots spēlēt gan vienspēles, gan dubultspēlēs.

Līdz Jāņiem interesentiem ir iespēja piedalīties arī vēl divos badmintona treniņos iepriekš ierastajos laikos: pirmdien, 20. jūnijā, no pulksten 16.30 līdz pulksten 18, kā arī trešdien, 22. jūnijā, no pulksten 8.30 līdz pulksten 10.

LLU Sporta nama administrācija informē, ka 22. jūnijā no pulksten 13 LLU Sporta nams badmintona vajadzībām būs slēgts līdz pat augusta vidum. LLU Sporta namā plānoti būtiski remontdarbi peldbaseinā, un tas ietekmēs arī pārējo telpu darbību.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru