Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 7.8 m/s no DR
Piektdiena, 2019. gada 6. DecembrisVārda dienu svin: Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola

Vairākās vietās pilsētā mainīta satiksmes organizācija

Ritma Gaidamoviča
Pamatojoties uz Jelgavas Satiksmes kustības un drošības komisijas (SKDK) lēmumiem, vairākās vietās pilsētā ir veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas un satiksmes drošības uzlabojumi – noteikti stāvēšanas ierobežojumi, mainīts stāvēšanas laiks, izvietotas papildu ceļa zīmes, informē pilsētas pašvaldības iestādē «Pilsētsaimniecība». Autovadītāji aicināti būt uzmanīgi un ņemt vērā izmaiņas.

Autovadītāji aicināti pievērst uzmanību tam, ka Katoļu ielas posmā no Driksas ielas līdz Raiņa ielai ir mainīts automašīnu stāvēšanas ilgums.

 

Proti, iepriekšējo 3 stundu vietā, šobrīd automašīnu šajā posmā no pulksten 8 līdz 20 var atstāt tikai uz 2 stundām. Ar ierosinājumu samazināt automašīnu stāvēšanas laiku šajā posmā SKDK vērsās apkārtējie uzņēmēji, norādot, ka trūkst auto stāvvietu viņu klientiem.

Stāvēšanas laika ierobežojums pēc apkārtējo uzņēmēju lūguma noteikts un zīmes uzstādītas arī Raiņa ielas posmā no Sakņudārza ielas līdz Sarmas ielai.

No pulksten 8 līdz 18 darba dienās automašīnu stāvēšanai šajā ielas posmā var novietot uz 2 stundām, pārējā laikā stāvēt atļauts neierobežoti.

Pamatojoties uz to, ka klientiem nav kur atstāt savas automašīnas, jo gar ielas malām vietas aizņēmuši apkārtējo māju iedzīvotāji, kuri auto tur novieto ilgstošai stāvēšanai, laika ierobežojums 40 metru posmā noteikts arī pie Jāņa ielas 3. nama.


Darba dienā no pulksten 5 līdz 19 šeit auto var novietot uz divām stundām, pārējā laikā stāvēt atļauts neierobežoti.  Savukārt ielas pretējā pusē ir uzstādītas ceļa zīmes, kas aizliedz apstāties un stāvēt.

«Pilsētsaimniecības» satiksmes organizācijas inženieris Kārlis Krūkliņš norāda, ka pēc policijas lūguma Kristapa Helmaņa ielā pretim iebrauktuvei uz LLU Veterinārmedicīnas fakultāti gar ielas malu uzstādītas jaunas ceļa zīmes, kas aizliedz apstāties un stāvēt.

Lai uzlabotu satiksmes drošību, auto stāvlaukumā pie pirmsskolas izglītības iestādes «Kāpēcīši» Atmodas ielā uzstādītas atdures barjeras, lai automašīnas nepiebrauktu pie paša žoga un pa šo brīvo telpu – starp žogu un atdures barjeru vietu –, varētu pārvietoties gājēji.

Skautu ielā uzstādītas papildu ceļa zīmes, kas autovadītājus brīdina par to, ka brauktuvi šķērso veloceliņš.

Savukārt Iecavas un Valgundes ielas krustojumā pēc iedzīvotāja ierosinājuma izvietotas ceļa zīmes, kas organizē kustību.

Foto: «Pilsētsaimniecība», «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru