Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -1 °C Lēns vējš, 5 m/s no D
Trešdiena, 2019. gada 11. DecembrisVārda dienu svin: Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Vairākās pilsētas vietās nosaka stāvēšanas ierobežojumus

Anastasija Miteniece
Ņemot vērā, ka daudzviet pilsētā regulāri notiek ielu uzkopšanas darbi – vasarā tā ir ielu attīrīšana no putekļiem, ziemā – no sniega, bet rudenī no lapām, – vairākās pilsētas vietās ieviesti stāvēšanas ierobežojumi konkrētās nedēļas dienās un stundās. Būtiski uzsvērt, ka šīs zīmes nav pagaidu zīmes.

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādē «Pilsētsaimniecība» informē, ka šobrīd zīmes «Apstāties aizliegts» jau ir uzstādītas piecās pilsētas vietās, kur regulāri tiek nodrošināti ielu sezonālie uzkopšanas darbi. Ierobežojumi nepieciešami, lai šajās vietās netraucēti varētu notikt ielu mehanizētā tīrīšana. Stāvēšanas aizliegums pārsvarā noteikts rīta un dienas stundās.

Stāvēšanas jau noteikti Asteru ielas posmā no Māras ielas līdz ātrumvalnim, ar stāvēšanas ierobežojumu trešdienās no pulksten 9 līdz 15, Māras ielas posmā no Asteru ielas līdz Dobeles šosejai, ar stāvēšanas ierobežojumu trešdienās no pulksten 9 līdz 15, kā arī Satiksmes ielas posmā no Ganību ielas līdz Meiju ceļam daudzstāvu dzīvojamo māju pusē, ar stāvēšanas ierobežojumu trešdienās no pulksten 9 līdz 15.

Zīmes uzstādītas arī Zirgu ielas posmā no Mātera ielas līdz Pasta ielai – tur stāvēšanas ierobežojumi noteikti ielas labajā pusē virzienā uz Mātera ielu piektdienās no pulksten 9 līdz 15, un kreisajā pusē virzienā uz Mātera ielu trešdienās no pulksten 9 līdz 15. Savukārt Garozas ielas posmā no Pļavu ielas līdz Aviācijas ielai daudzstāvu dzīvojamo māju pusē stāvēšanas ierobežojumi noteikti piektdienās no pulksten 9 līdz 15.

«Pilsētsaimniecība» aicina autovadītājus būt vērīgiem un norāda, ka tuvākajā laikā stāvēšanas ierobežojumi tiks uzstādīti arī citviet pilsētā.

Foto: «Pilsētsaimniecība»

Viedokļi

Pievienot komentāru