Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 6 °C Mērens vējš, 6.9 m/s no DR
Pirmdiena, 2019. gada 9. DecembrisVārda dienu svin: Tabita, Sarmīte

Svētku laikā jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

www.jelgavasvestnesis.lv
24. maijā no pulksten 17.30 līdz pulksten 20 svētku gājiena maršrutā iedzīvotājiem jārēķinās ar slēgtu un vietām ierobežotu satiksmi, norāda pašvaldības iestādē «Pilsētsaimniecība».

Gājiena maršrutā Svētes ielas posmā no Pētera ielas līdz Sakņudārza ielai, Pulkveža Oskara Kalpaka ielas posmā no Raiņa ielas līdz Lielajai ielai, Jāņa Asara ielā, Lielās ielas posmā no krustojuma ar Dambja ielu līdz krustojumam ar Akadēmijas ielu un Uzvaras ielu, Uzvaras ielas posmā no krustojuma ar Lielo ielu un Akadēmijas ielu līdz Krišjāņa Barona ielai, kā arī Krišjāņa Barona ielas posmā no Uzvaras ielas līdz Pasta ielai būs slēgta satiksme.

Jāpiebilst, ka gājiena laikā tiks slēgtas arī vairākas autobusa pieturas – «Centrs», «Mātera uz Lielās», «Pils Zaļā aptieka» Lielajā ielā abos virzienos, «Autoosta» Pasta ielā, «Svētes iela» Mātera ielā, kā arī «3. sākumskola» Uzvaras ielā. Autobusi slēgtos ielu posmus apbrauks pa apvedceļiem. Detalizētāk ar autobusu kustības izmaiņām var iepazīties ŠEIT.

Tāpat 24. un 25. maijā no pulksten 18 līdz pulksten 3 satiksmes ierobežojumi saglabāsies Lielās ielas posmā no Pasta ielas līdz Akadēmijas ielai – šajā vietā satiksme transportlīdzekļiem būs slēgta. Savukārt no 24. maija pulksten 16 līdz 26. maija pulksten 2 satiksme būs aizliegta Krišjāņa Barona ielas posmā no Uzvaras ielas līdz Pasta ielai.

Spēkā būs arī automašīnu stāvēšanas ierobežojumi. No 23. maija pulksten 17 līdz 26. maija pulksten 3 transportu aizliegts novietot Krišjāņa Barona ielas posmā no Uzvaras ielas līdz Pasta ielai, bet 24. maijā no pulksten 7 līdz pulksten 20 – Lielās ielas posmā no Dambja ielas līdz Uzvaras ielai un Uzvaras ielas posmā no Lielās ielas līdz Dobeles ielai. Pasākumu apmeklētāji aicināti izmantot stāvlaukumus Sporta ielā, Jāņa Čakstes bulvārī, aiz Jelgavas pils, Pilssalas ielā pretim iebrauktuvei uz Pasta salu, Vecajā ceļā pretim pilij, pie tirdzniecības centra «Valdeka», pie Jelgavas ledus halles, Zemgales Olimpiskā centra un Brīvības bulvārī.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti