Meklēšanas forma

Apmācies 12 °C Viegls vējš, 3 m/s no DR
Svētdiena, 2019. gada 20. OktobrisVārda dienu svin: Leonīds, Leonīda

Slēgs dzelzceļa pārbrauktuvi Glūdā; būs izmaiņas autobusu maršrutos

www.jelgavasvestnesis.lv
Valsts akciju sabiedrības «Latvijas dzelzceļš» Ceļu distance informē, ka dzelzceļa remontdarbu laikā 26., 27. jūnijā un 28. jūnijā agri no rīta būs slēgta Glūdas stacijas dzelzceļa pārbrauktuve uz autoceļa Pūre–Auce–Grīvaiši (P96). Līdz ar to ir noteiktas arī izmaiņas autobusu maršrutos: Jelgava–Zaļenieki–Glūda–Jelgava, Rīga–Ezere–Saldus, Jelgava–Auce un Rīga–Auce.

Dzelzceļa pārbrauktuve minētajā vietā būs slēgta 26. jūnijā no pulksten 8 līdz 18 un no 27. jūnija pulksten 8 līdz 28. jūnija pulksten 6. «Autotransporta kustība notiks pa apbraucamo ceļu pāri pārbrauktuvei 56. kilometrā caur Bramberģi un Zaļeniekiem pa autoceļiem V1059, P95, V1079, V1098,» norāda «Latvijas dzelzceļš».

Valsts SIA «Autotransporta direkcija» informē, ka ņemot vērā remontdarbus, maršrutā  Jelgava–Zaļenieki–Glūda–Jelgava visi reisi tiks izpildīti ar diviem autobusiem – pirmais autobuss sabiedriskā transporta pakalpojumus nodrošinās līdz dzelzceļa pārbrauktuvei Glūdā, bet nākamais autobuss pasažierus sagaidīs pārbrauktuves otrā pusē. Tādējādi pasažieriem dzelzceļa pārbrauktuve būs jāšķērso ar kājām.

Savukārt maršruta Rīga–Ezere–Saldus, Jelgava–Auce un Rīga–Auce autobusu satiksme, braucot no Jelgavas un atpakaļ, tiks organizēta pa autoceļu P97 Jelgava–Dobele–Annenieki, P96 Pūre–Auce–Grīvaiši, pašvaldības autoceļu, Nākotnes ciemu, autoceļu V1098 Dobele–Krimūnas–Zaļenieki–Ūziņi, autoceļu P96 Pūre–Auce–Grīvaiši un tālāk pa regulāro maršrutu. Tā rezultātā netiks apkalpota pieturvieta «Ceļnieki» virzienā uz Jelgavu un «Kauči» – abos virzienos.

Maršruta Rīga–Ezere–Saldus, Jelgava–Auce un Rīga–Auce reisus, kurus ietekmē attiecīgās izmaiņas, var apskatīt ŠEIT.

Foto: www.ldz.lv

Viedokļi

Pievienot komentāru