Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 7.6 m/s no DA
Sestdiena, 2019. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

Sestdien jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem Uzvaras parka apkārtnē

www.jelgavasvestnesis.lv
Sestdien, 4. augustā, Uzvaras parkā notiks koncerts «Mana vasaras melodija 2018». Autovadītājiem jau no pulksten 12 šajā dienā ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem Uzvaras parka apkārtnē, informē Jelgavas pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība».

Koncerts Uzvaras parkā sāksies pulksten 21 un tā norises laikā tiks slēgta satiksme Uzvaras ielā no Lapskalna ielas (izņemot ar caurlaidēm), savukārt satiksme pa Lapskalna ielu tieši gar Uzvaras parku būs atļauta tikai vienā braukšanas virzienā – no centra uz Zvejnieku ielas pusi. Autovadītājiem nebūs atļauts braukt pa Lapskalna ielu virzienā no Zvejnieku ielas līdz Kazarmes ielai.

Tāpat autovadītājiem jārēķinās, ka jau no pulksten 12 līdz pat pulksten 23 būs slēgta satiksme Audēju, Liepu, Kārļa un Šķūņu ielā. Aizliegums gan neattiecas uz šo ielu iedzīvotājiem.

Stāvlaukums pasākuma apmeklētājiem un dalībniekiem tiek organizēts Lapskalna ielas un Zvejnieku ielas krustojumā. Tāpat koncerta apmeklētāji aicināti izmantot stāvlaukumus Uzvaras un Akadēmijas ielā, Blaumaņa ielas un Lapskalna ielas krustojumā, Pilssalas ielā pretī iebrauktuvei uz Pasta salu.

Autovadītāji aicināti ievērot izvietotās ceļa zīmes.

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti