Meklēšanas forma

Apmācies 5 °C Mēreni stiprs vējš, 8.6 m/s no D-DR
Svētdiena, 2019. gada 8. DecembrisVārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Satiksmes ierobežojumi Loka maģistrāles un Rīgas ielas krustojumā

Anastasija Miteniece
Rekonstrukcijas projekta gaitā šonedēļ Loka maģistrāles un Rīgas ielas krustojumā slēgta daļa brauktuves, informē pilsētas pašvaldības iestādē «Pilsētsaimniecība».

Šobrīd atļautie braukšanas virzieni Rīgas ielā virzienā no centra ir taisni un pa labi, Rīgas ielā virzienā uz centru – taisni un pa labi, Loka maģistrālē no Kalnciema ceļa puses – taisni un pa labi un kravas transportam tikai taisni, bet Loka maģistrālē no Aviācijas ielas puses – taisni un pa labi, bet kravas transportam – tikai taisni.

Lai nodrošinātu ērtu piekļuvi tirdzniecības centram «Krūza» un citiem blakus esošiem objektiem, no Rīgas ielas organizēts kreisais pagrieziens. Rīgas ielā pirms darbu zonas braukšanas ātrums ierobežots līdz 30 kilometriem stundā. Gājēju kustība iespējama pa esošajām ietvēm. Satiksmes ierobežojumi meteoroloģisko vai citu apstākļu dēļ var tikt koriģēti – autovadītāji aicināti sekot līdzi ceļazīmēm.

Jelgavas pilsētas pašvaldība Loka maģistrāli rekonstruē, piesaistot ES finansējumu nacionālas nozīmes centru integrēšanai Eiropas vienotajā transporta tīklā (TEN-T). Līgums par Loka maģistrāles rekonstrukciju starp Jelgavas domi un pilnsabiedrību «RERE vide – Hidrostatyba» noslēgts pērn jūlijā. Kopējās projekta izmaksas ir 21 679 350,03 eiro ar PVN, tostarp 12 004 303 eiro ir ES Kohēzijas fonda līdzfinansējums, 564 527,03 eiro – valsts budžeta dotācija pašvaldībai un 9 110 520 eiro – Jelgavas pašvaldības līdzfinansējums.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru