Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Lēns vējš, 3.8 m/s no DA
Trešdiena, 2019. gada 13. NovembrisVārda dienu svin: Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija

Satiksmes ierobežojumi Dobeles šosejas un Aviācijas ielas posmos

Ritma Gaidamoviča
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība» informē, ka ir noteikti satiksmes ierobežojumi Dobeles šosejas posmā no Atmodas ielas līdz Pūra ceļam: virzienā uz Dobeli kustība tiek organizēta pa vienu joslu, bet no pirmdienas, 26. augusta, tikai viena braukšanas josla būs pieejama arī virzienā uz Jelgavas centru. Līdz ar to iespējama lēnāka satiksme, dodoties Dobeles virzienā vai, iebraucot pilsētā. No pirmdienas satiksmes ierobežojumi būs spēkā arī Aviācijas ielas posmā no Priežu ielas līdz Kristapa Helmaņa ielai – satiksme būs organizēta ar luksoforiem, nodrošinot reverso kustību.

Abu minēto ielu posmos tiek veikti ūdensapgādes un kanalizācijas komunikāciju izbūves darbi, saskaņā ar SIA «Jelgavas ūdens» projektu «Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Jelgavā, V kārta», līdz ar to gar būvdarbu zonu būs ierobežota pārvietošanās. «Pilsētsaimniecības» Apsaimniekošanas nodaļas satiksmes organizācijas inženieris Kārlis Krūkliņš skaidro, ka Dobeles šosejā no Atmodas ielas līdz Pūra ceļam jau pagājušajā piektdienā ir uzstādītas pagaidu ceļa zīmes, kas informē par ceļa sašaurinājumu. «Dobeles šosejas posmā, braucot no pilsētas centra, jau no piektdienas satiksme tiek organizēta tikai pa vienu braukšanas joslu, bet no pirmdienas tikai viena josla būs pieejama arī otrā ceļa pusē – virzienā no Dobeles. Pieļaujam, ka darbdienu rītos varētu būt lēnāka satiksme, iebraucot Jelgavā no Dobeles puses un vakarā, izbraucot no pilsētas. Autovadītājiem jārēķinās ar papildu laiku ceļā,» tā K.Krūkliņš. 

Bet Aviācijas ielas posmā no Priežu ielas līdz K.Helmaņa ielai tiks organizēta reversā satiksme. «Šajā Aviācijas ielas posmā pirmdien tiks uzstādīti pagaidu luksofori, lai varētu nodrošināt reverso kustību pa vienu braukšanas joslu,» skaidro K.Krūkliņš.

Satiksmes ierobežojumi Dobeles šosejas posmā un arī Aviācijas ielas posmā ir noteikti līdz 30. novembrim. Autovadītāji aicināti ievērot izvietotās ceļa zīmes.

Aviācijas ielas posma satiksmes organizācijas SHĒMA 

Dobeles šosejas posma satiksmes organizācijas SHĒMA

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru