Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 7 m/s no DA
Sestdiena, 2019. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

Satiksmei slēgts tilts pār Svētes upi Bāra ceļā

Ritma Gaidamoviča
No šodienas, 30. jūlija, līdz 30. augustam ir slēgta satiksme pār Svētes upes tiltu Bāra ceļā. Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība» informē, ka koka tiltam ir ielūzuši vairāki dēļi un drošības apsvērumu dēļ uz remonta laiku to nolemts slēgt.

«Pilsētsaimniecības» hidrotehnisko būvju inženiere Ilva Meiere stāsta, ka pagājušajā nedēļā konstatēts, ka vienā vietā ir ielūzis koka tilta virsklājs. «Piektdien uz tilta tika izvietotas norobežojošas barjeras, ierobežojot satiksmi pār tiltu Bāra ceļā, taču diemžēl iedzīvotāji nenovērtēja situācijas nopietnību un brīdinošās zīmes bija noņēmuši. Tāpēc drošības apsvērumu dēļ nolēmām, ka tilts uz remontdarbu laiku ir jāslēdz pilnībā,» stāsta I.Meiere. Šobrīd norit bojājumu novērtēšana, apzinot darbu izmaksas, un no tā būs atkarīgs, vai labos tikai bojāto vietu vai tomēr mainīs visu klāju.

Remontdarbu laikā – līdz 30. augustam –, kamēr tilts pār Svētes upi Bāra ceļā ir slēgts, iedzīvotāji aicināti izmantot apbraucamos ceļus pa Būriņu vai Miezītes ceļu. 

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Viesis attēls

Aizlieguma zìmes gan saliktas pretèji-braukt aizliegts no miezìtes ceļa puses, iebraukt aizliegts no bùriņu ceļu puses!Bàra ceļa iedzìvotàji mènesi auto atstàs ceļa malā!?

Pievienot komentāru