Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 6 °C Lēns vējš, 4.1 m/s no DA
Otrdiena, 2019. gada 19. NovembrisVārda dienu svin: Elizabete, Liza, Līze, Betija

Satiksmei atvērtas visas četras Miera ielas tilta joslas

Ilze Knusle
No šodienas satiksme pār Miera ielas jaunuzbūvēto tiltu tiek organizēta pa visām četrām joslām, informē Jelgavas pašvaldības iestādē «Pilsētsaimniecība». Līdz ar to būtiski uzlabosies satiksmes plūsma virzienā Jelgava–Rīga.

Jaunajam tiltam ir četras 3,5 metrus platas braukšanas joslas, vienā pusē 2,5 metrus plats apvienotais gājēju un velosipēdistu celiņš, bet otrā pusē 1,5 metrus plata gājēju ietve. Jāpiebilst, ka 1980. gadā uzbūvētā tilta kopējais platums ir 20,5 metri, garums – 42,5 metri.

Lai gan satiksme pār tiltu ir atvērta pa visām četrām joslām un arī gājēji to var šķērsot pa jauno ietvi, objektā vēl rit pēdējie darbi. Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ko projekta gaitā tiks ne tikai uzbūvēts jauns tilts un sakārtots neliels Miera ielas posms, bet izbūvēta arī lietusūdens kanalizācija un ielu apgaismojums, ar laukakmeņu krāvumu nostiprināti Platones upes krasti, uzstādīta jauna meteoroloģiskā stacija un ūdens līmeņa noteikšanas sensors, izbūvēti sakaru kanalizācijas un optiskie tīkli un pie tilta izvietotas divas videonovērošanas kameras. Savukārt pie tilta laiduma plātnes tiks piestiprināti LED gaismekļi. Būvdarbus objektā veic pilnsabiedrība «LNK Industries Group».

Būvdarbu izmaksas ir 1 747 777,77 eiro, no kuriem valsts budžeta līdzfinansējums ir 1 000 000  eiro un pašvaldības līdzfinansējums – 747 777,77 eiro.

Foto: «Pilsētsaimniecība»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti