Meklēšanas forma

Apmācies 0 °C Lēns vējš, 4.8 m/s no D
Piektdiena, 2019. gada 13. DecembrisVārda dienu svin: Lūcija, Veldze

Pilsētas 1., 13., 18. maršruta autobuss un Jelgava–Rīga autobusi kursē ar kavēšanos

www.jelgavasvestnesis.lv
SIA «Jelgavas autobusu parks» (JAP) informē, ka satiksmes ierobežojumu dēļ Ozolniekos, Jelgavas pilsētas sabiedriskais transports 1., 13. un 18. maršrutā, kā arī reģionālais transports virzienā Jelgava–Rīga kursē ar kavēšanos. Vislielākā kavēšanās ir darbdienu rītos no pulksten 7 līdz 10 un vakarā no pulksten 16 līdz 20. Šajā laikā iespējama arī reisu neizpilde.

JAP savā mājaslapā informē, ka valsts reģionālā autoceļa P100 Jelgava–Dalbe un Eglaines/Skolas ielas krustojumu pārbūves darbu 2. kārtas ietvaros, papildus esošajiem satiksmes ierobežojumiem ir ieviesti jauni ierobežojumi – Rīgas ielas posmā (posma garums 230 metri), ieskaitot krustojumu ar Eglaines ielu, ir slēgta viena virziena braukšanas josla – divvirzienu satiksme tiek organizēta ar pagaidu luksoforiem. Papildus ceļā pavadāmais laiks, lai šķērsotu darbu zonu, ir no piecām līdz pat 40 minūtēm.

Satiksmes ierobežojumu dēļ darba dienās no pulksten 7 līdz 10 un no 16 līdz 20, kad satiksmes intensitāte sasniedz maksimālo robežu, Jelgavas pilsētas nozīmes sabiedriskais transports 1., 13. un 18. maršrutā un reģionālais transports Jelgava–Rīga (abos virzienos) kursē ar 20 līdz 40 minūšu kavēšanos. Norādītajos laika periodos iespējama arī reisu neizpilde.

Uzņēmums atvainojas par radītajām neērtībām. Diennakts informatīvais tālrunis 63045945.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti