Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 4 °C Lēns vējš, 3.6 m/s no Z-ZR
Otrdiena, 2019. gada 10. DecembrisVārda dienu svin: Guna, Judīte

Ozolniekos sāk būvēt rotācijas apli

Anastasija Miteniece
Uzlabojot satiksmes drošību, Ozolniekos sākusies Rīgas ielas krustojuma ar Eglaines un Skolas ielu pārbūve – šajā vietā paredzēts izbūvēt rotācijas apli. Iedzīvotājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, kā arī izmaiņām sabiedriskā transporta kustībā, informē «Latvijas Valsts autoceļi» pārstāvji.

No šodienas būvdarbu zonā Rīgas ielas krustojumā ar Eglaines un Skolas ielu satiksme tiks organizēta pa vienu braukšanas joslu – to paredzēts nodrošināt ar regulētāju palīdzību. Savukārt naktīs un brīvdienās satiksmi regulēs luksofors. Šajā vietā rīta un vakara stundās jārēķinās ar palēninātu satiksmi – būvdarbu vietas šķērsošana var prasīt līdz papildu piecām minūtēm.

Būtiski uzsvērt, ka būvdarbu laikā pieturvieta «Ozolnieki GP», kas atrodas autobusu apgriešanās vietā pie Rīgas ielas un Skolas ielas krustojuma, vairs nav pieejama, jo šobrīd tur notiek paviljona un brauktuves seguma demontāžas darbi. Savukārt pieturvieta «Ozolnieki» pie tautas nama Rīgas ielā pārvietota aptuveni par 50 metriem Jelgavas virzienā – šajā pagaidu pieturvietā tiek apkalpoti pasažieri, kuri izmanto reģionālo un Jelgavas pilsētas nozīmes pārvadājumu sabiedrisko transportu.

Pārbūves darbu gaitā paredzēts veikt rotācijas apļa izbūvi, pieslēdzot tam Skolas ielu. Tāpat darbu laikā plānots atjaunot ceļa segumu aptuveni 200 metru garumā rotācijas aplim piegulošajās ielās, ierīkot apgaismojumu un izbūvēt gājēju ietves.

Būvdarbus šajā vietā veic SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»» par līgumcenu 1,43 miljoni eiro ar PVN. Būvdarbiem atvēlētas simts kalendārās dienas – būvdarbus paredzēts pabeigt augustā. Aktuālā informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī mājaslapā www.lvceli.lv.

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti